Важливо :: Життя громади :: 18 серпня 2023 10:45 , Краматорск Пост
Lymanevaccover

Скільки дітей залишається у прифронтових селах Лиманської громади та скільки вже евакуйовано

Триває обов'язкова евакуація з деяких населених пунктів Краматорського району

З деяких селищ Краматорського району примусово евакуюють дітей з батьками. Такі рішення приймаються у разі відмови батьків евакуювати дітей добровільно.

У зв'язку з активізацією бойових дій на сході Лиманської міської територіальної громади, було оголошено про примусову евакуацію сімей з дітьми зі смт Ямпіль, смт Зарічне, с. Торське. Про це повідомляє Лиманська міська військова адміністрація.

Завдяки попередній роз’яснювальній та профілактичній роботі серед батьків з боку ювенальних інспекторів, офіцером громади разом з екіпажем «Білих янголів» та представниками військово-цивільних адміністрацій (служба у справах дітей) з села Торське були евакуйовані всі сім’ї з дітьми. На зараз триває робота в смт Ямпіль, смт Зарічне, де станом на вчора все ще проживає 15 дітей віком від 7 до 14 років.

На сьогодні евакуйовано 16 дітей разом з батьками. Одна із родин виявила бажання евакуюватися до міста Київ. За координацією служби у справах дітей, екіпажем «Білих янголів» було доставлено до м. Лиман, а далі волонтери БФ «Save Ukraine» доставили сім’ю до міста Київ, безплатно поселили та забезпечили всім необхідним (харчові продукти, засоби гігієни, кухонний інвентар, посуд і т. д.).

За потреби надається: юридична допомога в оформленні довідок ВПО, відновлення документів, оформлення фінансової допомоги.

 

Інші статті на цю тему

evakuavija

До Краматорського району повертається найбільша кількість евакуйованих

Donobl

Про це стало відомо на брифінгу у Краматорську

ambulence-vsi-poruch3

Австралійські волонтери розповіли, як це буде працювати