Важливо :: Гроші :: 04 жовтня 2023 15:57 , Краматорск Пост
oleksandr-kotlyarov (2)

Стало відомо, скільки грошей виділила міська влада Краматорська на допомогу родинам загиблих військовослужбовців

Але не всі родини загиблих таку допомогу отримали

На початок вересня з міського бюджету Краматорська було виділено 1,18 млн грн на одноразову допомогу на випадок загибелі військовослужбовців, членів добровольчих формувань, цивільних осіб за період дії воєнного стану у Краматорську. А також 805,67 тис. грн - на допомогу з поховання військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції.

Таку відповідь отримали депутати краматорської міськради від ПП “Європейська Солідарність” на свою пропозицію щодо надання додаткової грошової допомоги родинам загиблих напередодні Дня захисників та захисниць України.

test

Про це написала депутатка Ангеліна Шостак на своїй сторінці у фейсбук.

Пропозицію додаткової грошової допомоги міський голова Олександр Гончаренко не підтримав, надавши у відповіді вищезазначені суми виділеної допомоги родинам загиблих.

У відповіді також зазначено, що одноразову допомогу отримали 59 осіб, у тому числі цивільних, а допомогу на поховання отримали родини 92 загиблих військовослужбовців.

test

test

”Зауважу, що не всі родини військових отримали 20 тисяч. Не кажучи вже про допомогу, яку, наприклад, затвердила КМДА [Київська міська державна адміністрація] в 900 грн. Можливо, не всі [родини краматорських загиблих] про це [про одноразову допомогу у розмірі 20 тис. грн] знають. Якщо так, то справа влади донести до них”, - прокоментувала Ангеліна Шостак журналістам Kramatorsk Post отриману відповідь міського голови.

Крім того, у зверненні депутатів була також пропозиція організації міськрадою благодійного фонду для створення Меморіалу Пам’яті загиблих. В цій пропозиції Олександр Гончаренко депутатам також відмовив, пояснивши, що українським законодавством органам держвлади забороняється бути засновниками благодійних фондів. І порекомендував небайдужим краматорцям самостійно створити такий фонд.

Інші статті на цю тему

zustrich-goncharenka-na-zpit-es (1)

А саме, скільки міська влада запланувала та фактично витратила грошей з бюджету на ці потреби за весь час великої війни

groshova-dopomoga (1)

Розповідаємо, хто може її отримати та як подати заявку

VPOcover

Їм не потрібно буде додатково звертатися задля подовження щомісячної грошової держдопомоги

коментарі