Корисно :: Довідник :: 18 жовтня 2022 11:55 , Краматорск Пост
virobnictvo-pracivnik

Стало відомо, скільки працівників постраждали і загинули від нещасних випадків на підприємствах Краматорська

А також скільки постраждали від обстрілів

За дев’ять місяців 2022 року до Краматорського міського відділення Фонду соціального страхування надійшло 18 повідомлень про нещасні випадки на виробництві (з них три - зі смертельним наслідком) та п’ять - про професійні захворювання.

Кожен випадок розслідували комісії за участю страхових експертів з охорони праці Краматорського міського відділення. У підсумку страховими нещасними випадками були визнані 13, у тому числі зі смертельним наслідком — два.

Хронічне професійне захворювання (отруєння) отримали 4 працівники ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод».

Основними причинами нещасних випадків на виробництві стали невиконання вимог інструкцій з охорони праці та невиконання посадових обов’язків. Основними причинами отруєння є неефективність роботи систем вентиляції та кондиціювання повітря, порушення режиму експлуатації технологічного устаткування, приладів, робочого інструменту.

Бойові дії і виробництво

З початку великої війни внаслідок бойових дій на підприємствах, які зареєстровані у Краматорському міському відділенні Фонду соцстрахування, зафіксовано три випадки травмування та смерті працівників.

Так, під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали три працівники, один з них загинув. Це робітники АТ «ДТЕК Донецькі електромережі», КВП «Краматорський водоканал» і «Костянтинівкатепломережа» (смертельний).

Щодо кожного випадку поранень або смерті працівників внаслідок бойових дій організована робота з розслідування за участю страхових експертів з охорони праці. Станом на 1 жовтня ці розслідування завершені.

Як повідомити про нещасний випадок на виробництві в умовах війни

Краматорський міський відділ Фонду соцстрахування нагадує роботодавцям, що вищим пріоритетом є життя і здоров'я працівників, тому створення належних, безпечних і здорових умов праці є першочерговим завданням.

За рекомендаціями Держслужби України з питань праці, якщо проведення розслідування є неможливим через загрозу життю та здоров’ю членам комісії (спеціальної комісії), необхідно максимально фіксувати, збирати та документувати інформацію про нещасні випадки на виробництві, яка надходить або стає відомою, з метою їх подальшого розслідування після нормалізації ситуації в Україні.

Повідомлення про нещасний випадок, який стався на підприємстві міста Краматорська, треба надавати страховому експерту з охорони праці Краматорського міського відділення за тел. 099-04-06-123 та на електронну адресу відділення krmt.dn@ fssu.gov.ua.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

Peugeot

Автівка має бути обладнана системою кріплень дитячих крісел та аудіосистемою на чотири колонки

voda

З 1 січня 2022 року містяни сплачують абонплату разом з “традиційним” тарифом на воду.

oplata-za-vodopostachannya

А також наголосив на ризику блокування банківських карток злісних неплатників

коментарі