reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 27 березня 2019 22:09 , Краматорск Пост
dr1

Стартувала Екскурсійно-літературна програма “Дмитрикова Бібліотека” у селищі Сергіївка

У вівторок, 26 березня, перша приватна бібліотека Дмитра Ружевича, що в селі Сергіївка, зустріла гостей - школярів школи №12 Краматорська, а також представників культури та освіти міста.

Серед відвідувачів екскурсії були також краматорська підприємиця Алла Кущ, лідерка ГО “Файно” Оксана Муравльова та письменниця Галина Онацька.

Дмитрик Ружевич відійшов у вічність 14 грудня 2018 року, але його справа продовжила жити завдяки небайдужим волонтерам,а також мамі та молодшій сестрі Ілоні. Письменниця, ініціаторка всеукраїнського проекту “Додай читання” Євгенія Пірог разом з Людмилою Ружевич, розробили екскурсійну програму.

Спершу організатори поділилися легендою про розташований неподалік жіночого монастиря пам’ятник Петрові та Февронії, яких здавна вважають взірцем щасливого подружжя.

IMG_20190326_115258

dr2Наступна станція - Перша приватна ВІЛЬНА Бібліотека Дмитра Ружевича. Саме так називає бібліотеку вивіска, яку розробила Євгенія Пірог з дизайнером-переселенцем Антоном Морозовим. Тут екскурсанти змогли роздивитися книжки, нагороди і цікавинки у Дмитриковій бібліотеці,такі як-от Кубок вогню Гаррі Поттера, подарований бібліотекарю-рекордсмену у  Лондоні. Діти залиши записи про свої враження у Альбомі відгуків та отримали у подарунок листівку з фірмовим бібліотечним штампом.

На завершення дітям показали сергіївську школу, де провели розроблений спільно учнями  та вчителями квест та розказали про нову ініціативу: “Сьогодні стартував екскурсійний, літературний, мотиваційний проект “Бібліотека Дмитра Ружевича”. Як ми  на прикладі життя Дмитра побачили, читання надихає на неймовірні мрії. А всесвіт знаходить, як їх здійснити”- висловилась Євігенія Пірог.

2019-03-27_22-34-55_837 dr3

Вже наступного дня після екскурсії, як повідомила Людмила Ружевич, до бібліотеки знов завітали гості: “Ранок розпочався з відвідувача Славика Приходько, який прийшов за книгою”.

Інна Пасічник

Інші статті на цю тему

instal
vystavka-kramatorsk

В городе будет работать маршрут для проведения культурного досуга

kudi-piti-u-kramatorsku-pdf

Вже від завтра на мешканців Краматорська чекає низка цікавих культурно-розважальних заходів. Розповідаємо, що саме буде відбуватися

коментарі