Важливо :: Життя громади :: 05 жовтня 2021 12:36 , Олена Круглова
aparatna-narada-28-veresnya-2021

Штрафи для водіїв та валідатори у громадському транспорті, тарифи та опалювальний сезон: що відбувається у Краматорську

Коротко про найцікавіше за тиждень

Сьогодні у Краматорській міськраді пройшла апаратна нарада керівників комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради.

Під час наради міський голова Олександр Гончаренко закликав правоохоронців посилити контроль за дотриманням маскового режиму у громадському транспорті. Він наполягав на тому, щоб штрафували не тільки пасажирів, але і водіїв, якщо в салоні громадського транспорту хтось з пасажирів перебуватиме без маски. За його словами, у разі відмови пасажирів надягати захисні маски водій має просто зупинитися і не їхати, поки всі пасажири не надягнуть маски.

***

В автобусах та тролейбусах ТТУ встановлять валідатори. Наразі готуються до проведення тендера на закупівлю 50 валідаторів, а саме встановлення планують зробити до 1 листопада.

Приватні перевізники АТП-11410 і "Юмвоса" поки тільки ведуть перемови з постачальниками обладнання.

Міський голова зазначив, що до кінця поточного року валідаторами мають бути оснащені всі пасажирські транспортні засоби міста. Він зауважив, що це потрібно для точного та прозорого обліку пасажирів, у тому числі і пільгових категорій.

***

Тарифи для населення на теплопостачання не підніматимуться. Опалювальний сезон розпочнеться 15-16 жовтня. Але, як зазначили теплопостачальники, можливі коригування графіку через погодні умови.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

коментарі