Важливо :: Життя громади :: 26 липня 2023 15:50 , Краматорск Пост
DDMAsportcover

Студенти ДДМА вибороли "золото" Європейських змагань: Академія посіла місце у першій двадцятці на Іграх єдиноборств

Їхні перемоги допомогли Україні стати першою у загальнокомандному заліку

20–23 липня в місті Загреб (Хорватія) відбулися Європейські ігри єдиноборств (European Universities Combat) серед студентів. У змаганнях взяли участь 1537 студентів із 31 країни Європи, які представляли 398 університетів, окрема 75 українських спортсменів із 36 університетів.

Студенти ДДМА, представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, гідно представили Україну та рідну Академію у непростий рік її 70-річчя.

У програмі з тхеквондо (ВТФ) Андрій Гарбар, майстер спорту України міжнародного класу, переміг у ваговій категорії понад 87 кг, а його молодший брат Артем, майстер спорту України, виборов золоту нагороду в категорії до 87 кг. Про це повідомляє сторінка ДДМА у Фейсбуці.

Загалом Україна виборола 1-е загальнокомандне місце серед 31 країни Європи: за підсумками трьох днів змагань в активі студентської збірної України 41 медаль – 14 золотих, 9 срібних і 18 бронзових!

Окрім перемоги в командному заліку серед країн, три українські університети увійшли до першої двадцятки змагань - і це серед 398 університетів Європи:

- 9-е місце – Сумський Державний Університет – 2 золоті, 5 бронзових медалей;
- 11-е місце – Донбаська державна машинобудівна академія – 2 золоті медалі;
- 15-е місце – Національний університет фізичного виховання і спорту України – 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова медалі.

Вітаємо краматорських спортсменів і їхніх тренерів Юрія Бірюкова та Сергія Гарбара з успішним виступом на змаганнях та достойне представлення нашої Академії та України!

Нагадаємо також, що крім успіхів у спорті, ДДМА входить до першої сотні університетів України за результатами щорічного академічного рейтингу українських університетів «ТОП-200 Україна 2023».

Інші статті на цю тему

Okhrei

Крім боксу спортсменка з Краматорська має успіхи ще у двох видах єдиноборств

kramatorski-sportsmeni (1)

В такий спосіб відзначили їх потужні досягнення за останні кілька місяців

Kramatorskunivercitiescover

Куди перемістилися вищі навчальні заклади з Краматорська та Слов'янська та що про них зараз відомо