Цікаво :: Спорт :: 18 травня 2023 13:20 , Краматорск Пост
chessgirl

Студентка з Краматорська стала чемпіонкою Британії з шахів: це вже не перший її міжнародний успіх

Розказуємо, які ще здобутки вона має та чим захоплюється

У квітні цього року наша землячка Каміла Грищенко стала чемпіонкою Британії зі швидких шахів серед жінок. Каміла – студентка третього курсу Донбаської державної машинобудівної академії за спеціальністю «Комп’ютерні науки», отримує стипендію Президента України.

Вона вже має звання майстра спорту України з шахів. До того ж Каміла багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів з шахів Донецької області, України та світу. 

Це не перший міжнародний успіх дівчини з Краматорська. Серед її здобутків: перше місце серед дівчат до 16 років на Чемпіонаті Європи зі швидких шахів (Румунія, 2018 р.); третє місце серед дівчат до 17 років на Чемпіонаті світу серед школярів (Туреччина, 2019 р.); перше місце у складі дівочої команди на Чемпіонаті світу серед команд школярів з шахів (Вірменія, 2019 р.); перше місце серед дівчат до 18 років на Чемпіонаті світу з блискавичних шахів (Іспанія, 2019 р.); друге місце серед жінок на Чемпіонаті світу з вирішення шахових композицій (Греція, 2021 р.).

Каміла також взяла першу норму Жіночого міжнародного майстру (Англія, 2022 р.); посіла друге місце серед жінок на 45th World Congress of Chess Composition (Об’єднані Арабські Емірати, 2022 р.); перше місце серед жінок на Open Solving Tournament of WCCC (Об’єднані Арабські Емірати, 2022 р.); перше місце серед жінок на 96th Caplin Hastings International Chess Congress (Masters).

Але шахи не єдине її захоплення. Серед інших видів спорту – футбол та теніс. А ще вона цікавиться різноманітними культурами світу та політичними поглядами. Серед життєвих цілей – бажання займатися програмуванням.

За інформацією ДДМА.

Інші статті на цю тему

Liftingcover

Призові місця для наших паверліфтерів уже стали традицією

Rysievcover

У сумі триборства він не залишив суперникам шансів

Liftingcover

Напрочуд вдало виступили краматорські паверліфтери на Чемпіонаті світу у складі збірної України