Важливо :: Життя громади :: 28 вересня 2023 10:25 , Краматорск Пост
Alcocover

"Сухий" закон і далі діятиме на Донеччині

У Краматорську відбулася нарада щодо незаконного обігу алкоголю

Після того, як Павло Кириленко пішов з посади очільника Донецької області, у Краматорську ходили чутки про послаблення обмежень так званого "сухого" закону. Говорили про те, що принаймні пиво мають дозволити продавати.

Але вчора відбувалася нарада Ігоря Мороза, який тимчасово виконує обов’язки голови Донецької ОДА та начальника обласної військової адміністрації, з правоохоронцями та головами військових адміністрацій щодо незаконного обігу алкоголю в області.

На цій нараді Ігор Мороз нічого не сказав про послаблення "сухого" закону, а навпаки зазначив, що у фронтовій області в час активних бойових дій розпивати спиртні напої – неприпустимо, та додав, що поліція вже має напрацьовані методи боротьби з незаконним обігом алкоголю в області.

Крапкою у цьому питанні стали такі слова: "Тверезість цивільних та військових – це не проста забаганка, а необхідна умова для успішної оборони".

Нагадаємо, що рішення про заборону продажу спиртних напоїв на Донеччині було ухвалене торік невдовзі після початку повномасштабної війни.

З початку цього року наряди поліції вилучали алкоголь 3419 разів – загалом це понад 438 тис. літрів на суму понад 41 млн грн. Найбільш ефективними є блокпости, де поліція спільно з військовиками вилучила понад 124 тис. літрів спиртного, а ще 110 тис. літрів вилучили наряди сектору реагування патрульної поліції.

Ставлення мешканців міста до "сухого" закону дуже різне, - хтось за, але є інші, які кажуть: «Таке враження, що у нас тут суцільна «наркологія». 

Отже, чутки не підтвердилися і про скасування заборони на продаж алкоголю наразі не йдеться.

За матеріалами Донецької ОДА.

Інші статті на цю тему

Alcobancover

У петиції пропонують продавати алкоголь у тилових громадах у строго обмежений час

Vadym Filashkin

"Заборонене" спиртне на Донеччині можна придбати практично без перешкод

Alcobancover

Стражденним доведеться почекати рішення