Важливо :: Життя громади :: 19 січня 2021 09:40 , Олексій Ладика
svitlofor-kramatorsk

Світлофори біля СКМЗ більше не працюють у режимі жовтого миготіння

Керівництво заводу попросило змінити режим роботи.

Світлофори біля Старокраматорського машинобудівного заводу (СКМЗ) у Краматорську більше не працюють у режимі жовтого миготіння.

Про це повідомила начальниця відділу транспорту, зв’язку та енергетики Олена Бахметьєва під час апаратної наради 12 січня.

За її словами, керівництво заводу звернулося до виконкому з проханням не переводити світлофори у режим миготіння, тому що у них ще є рух вантажівок через прохідні, де встановлені ці світлофори.

Фахівці змінили світлограму світлофорів — подовжили час роботи зеленого світла і зменшили час роботи червоного, щоб не було значних затримок руху транспорту вулицею Гампера. На сьогодні ці роботи виконані і світлофори працюють у новому режимі.

Бахметьєва зазначила, що відділ слідкуватиме за відгуками містян на нововведення та ситуацією біля цих світлофорів.

Нагадаємо, тиждень тому світлофори біля СКМЗ перевели у режим жовтого миготіння. Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що про це просять мешканці міста, а під час пандемії кількість людей у цьому місці значно зменшилася.

----------

реклама

Купити якісні жіночі футболки українського виробництва в роздріб, а також оптом, можна скориставшись сайтом paniyanovska.ua. Наприклад, тут представлені футболки жіночі Пані Яновська. Широкий вибір жіночих футболок за доступною ціною.

Інші статті на цю тему

svetofor-kramatorsk

Цього року світлофори з'явилися на трьох перехрестях у місті.

svetofor-kramatorsk

В перспективе они будут работать в кнопочном режиме

svetofor-kramatorsk

Кнопочный режим работы светофора негативно отразится на организации дорожного движения

коментарі