Важливо :: Життя громади :: 21 грудня 2021 18:03 , Олена Круглова
novini-kramatorska

Святкові ялинки, якість опалення, світло у скверах і "свій" кисень для хворих на ковід: що відбувається у Краматорську

Добірка свіжих краматорських новин

У Краматорській міськраді пройшла апаратна нарада. Керівники структурних підрозділів та представники комунальних підпрємств доповіли про свою діяльність.

У лікарні №3 до 29 грудня мають встановити ємність для рідкого кисню та запустити обладнання з його перетворення на газоподібний для забезпечення хворих на коронавірус. Нагадаємо, що подібне обладнання з перетворення кисню вже працює на території лікарні №1.

***

«Краматорськтеплоенерго» уклало контракти з газопостачальником та скоригувало ліміти газу, а також уклало контракт на поставку 5 тис. тон вугілля. Таким чином, за словами керівника підприємства Олександра Стоцького, один з котлів буде працювати на вугіллі або змішано на вугіллі та газі, а другий - повністю на газі. Він запевнив, що найближчі холоди теплопостачання у мережі підприємства буде безперебійним. Вугілля має вистачити до кінця грудня. Очікується поставка для забезпечення вугіллям на січень. У разі виникнення проблем з поставками вугілля на січень, підприємство має до того часу встановити ще один лічильник газу на котлі «змішаного» типу і тоді зможе працювати виключно на газі.

***

21 тепловий лічильник, які мали б установити на житлові будинки «Краматорськтеплоенерго» до кінця поточного року, наразі проходять процедуру взяття на облік. До початку року їх мають встигнути ввести  в експлуатацію, пообіцяв представник КП «Міст».

***

У сквері Матері та сквері «Лабіринт» повністю закінчили роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення. У «Лабіринті» наразі проводяться налагоджувальні роботи. На зауваження міського голови Олександра Гончаренка щодо якості покриття нових ліхтарів  у сквері Матері начальник управління ЖКХ Андрій Літвіненко зазначив, що постачальник у разі необхідності виконає гарантійне фарбування ліхтарів. Нове освітлення скверів буде обслуговувати КП «Міст», у січні 2022 його передадуть на баланс підприємства.

***

Мешканці міста скаржаться на відсутність ремонту двох зупинок громадського транспорту - по вул. О. Вишні та біля Критого ринку. Андрій Литвиненко пояснив, що ці зупинки наразі не перебувають на балансі жодного комунального підприємства. На найближчий сесії міськради їх мають передати на баланс КП «ДРУАС» і після цього вже мають провести всі необхідні ремонтні роботи. Начальник УХКГ назвав орієнтовним терміном виконання січень 2022.

***

Міський голова Олександр Гончаренко озвучив вірогідний термін початку реконструкції алей парку «Ювілейний» та території біля озера. Мова йшла про дві алеї, що ведуть від прапора до вул. Ювілейна та до ЦНАПу. Початок робіт запланований на березень-квітень 2022. Також навесні мають розпочати реконструкцію дільниці б-ру Машинобудівників від вул. Паркова до вул. Південна.

***

Крім головної ялинки у центрі, новорічну ялинку встановили ще в Старому місті, а 22 грудня мають встановити і в мікрорайоні Лазурний. До 25 грудня обидві ялинки мають святково прикрасити.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

коментарі