Важливо :: Життя громади :: 25 січня 2022 15:45 , Олексій Ладика
kovid-deti

"Такого давно не було": у Краматорську діти почали масово хворіти на коронавірусну хворобу

У всіх школах учні 5-11 класів перейшли на дистанційне навчання

У Краматорську значно зросла кількість дітей, які хворіють на різні гострі респіраторні вірусні інфекції, у тому числі на коронавірусу хворобу COVID-19. Комісія з питань ТЕБ і НС вирішила відправити учнів 5-11 класів усіх шкіл на дистанційне навчання.

Станом на 24 січня у місті 2530 школярів перебували на лікарняному: це майже 14% від загальної чисельності усіх школярів (а їх у Краматорську 18,3 тисяч). 66 школярів хворіють на ковід - це найвищий показник за останній час, зазначив міський голова Олександр Гончаренко на апаратній нараді 25 січня.

На дистанційному навчанні перебували 39 класів.

"Ніколи такого не було, щоб стільки класів одразу були на дистанційці", - сказав міський голова.

Через зростання хворих на ковід серед школярів у дитячій лікарні збільшили кількість ліжкомісць для таких пацієнтів - тепер їх 50 (раніше було 30). Зараз у лікарні лежать 36 дітей з ковідом.

Як стало відомо Kramatorsk Post, ввечері 25 січня міська комісія з питань ТЕБ і НС вирішила запровадити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів в усіх школах - з 26 січня по 12 лютого. Що стосується учнів 1-4 класів, то буде проводитися моніторинг стану захворюванності серед дітей цієї вікової категорії - і наприкінці тижня буде прийматися рішення, що робити далі.

Кількість хворих на ковід у Краматорську зросла вдвічі 

Коронавірус поширюється не лише серед дітей. За минулий тиждень ковід у Краматорську виявили у 294 людей, за позаминулий - 130 (зростання на 126,2%). 

Олександр Гончаренко зазначив, що якщо ще два тижні тому ніхто не вмирав від коронавірусу, то тепер люди знову почали помирати. За п'ятницю та вихідні померли 6 осіб.

Станом на ранок 25 січня, у Краматорську за весь час пандемії було зареєстровано 19536 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. 1002 з цих людей були вакциновані.

Померли 699 людини, із них 23 людини були вакциновані.

У міських лікарнях з пневмонією перебувають 98 осіб, всі вони мають підтверджений діагноз COVID-19. 36 дітей у тому числі. Наразі на кисневій підтримці знаходиться 64 пацієнти, на апаратах штучної вентиляції легень – 7 (вільні 23 апарати).

Наразі кількість наявних ліжкомісць для хворих коронавірусом у Краматорську становить 350. У разі необхідності у міста є можливості збільшити їхню кількість до 392.

Донеччина - у "помаранчевій" зоні

Ситуація з активним поширенням ковіду серед дітей стосується на лише Краматорська, але й Донеччини загалом. За словами чиновника обласного департаменту охорони здоров'я Олександра Педенка, 24 січня в області коронавірус виявили у майже 800 людей, 204 з них - діти.

Педенко зазначив, що на сьогодні Донеччина вже перебуває у "помаранчевій" зоні епідеміологічної небезпеки. У регіоні перевищений коефіцієнт виявлення випадків інфікування.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

коментарі