Цікаво :: Review :: 08 червня 2022 11:33 , Олексій Ладика
dmitro-sichen

"Темна весна": режисер родом з Краматорська зняв документальний фільм про окупацію Житомирщини

Це вже його другий фільм про російсько-українську війну

Дмитро Січень, режисер родом з Краматорська, зняв документальний фільм "ТЕМНАВЕСНА". Він розповідає про села на Житомирщині, які пережили бойові дії та російську окупацію у перші місяці Великої війни.

"Фільм - це історичні свідчення мешканців населених пунктів Коростенського району Житомирської області, які постраждали внаслідок бойових дій навесні цього року, деякі свідки подій перебували під російською окупацією", - йдеться в описі до документального фільму.

На початку широкомасштабного вторгнення росіяни прагнули захопити Київ. Вони окупували північну частину Київщини, Чорнобильську зону і намагалися через Житомирщину атакувати українську столицю з заходу. Окупанти захопили щонайменше п'ять сіл Народицької територіальної громади

Дмитро народився у Краматорську і більшу частину життя провів у нашому місті. Свого часу він зняв документальний фільм "Північ АТО", який розповідає про воєнні події на півночі Донецької області у 2014-2015 роках. Після строкової служби в армії режисер вирішив залишитися у Коростені Житомирської області. Саме там він зустрів Велику війну.

За словами Дмитра, росіян зупинили біля Малина - це місто розташоване від Коростеня, як Лиман від Краматорська. Але Коростень постійно обстрілювали і продовжують обстрілювати ракетами.

Одразу після звільнення півночі України Дмитро Січень поїхав у найбільш постраждалі населені пункти Житомирщини, зафільмував наслідки російських обстрілів, поговорив з очевидцями подій. Із цих матеріалів і був змонтований фільм, якому Дмитро дав назву "ТЕМНАВЕСНА".

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

soldiers

З пʼятьма загиблими попрощались в один день

poloneniy-viyskoviy-rf

Це трапилось на одному з Бахмутських флангів

informator_1
коментарі