Важливо :: Життя громади :: 21 грудня 2021 10:24 , Олена Круглова
koronavirus

Темпи захворюваності та вакцинації, і хто тепер має обов'язково щепитися від ковіду

Як змінилася ситуація з коронавірусом у Краматорську за тиждень

Станом на ранок 21 грудня у Краматорськ зафіксований 18831 підтверджений випадок коронавірусу. Про це сьогодні під час апаратної наради міськради доповів начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко.

З числа захворілих 760 людей були вакциновані. Це становить 4% від загальної кількості хворих. 1171 хворий – це діти віком до 18 років. Це 6,2%. 755 медпрацівників – це 4%. 21 людина з числа померлих була вакцинована, що становить 3,1% від загальної кількості померлих.

За минулий тиждень виявлено 120 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. На попередньому – 157. Це на 23,6% нижче показника захворюваності на попередньому тижні.

За весь час пандемії одужало 17844 людей. Померло 668 людей. Всі померлі – дорослі. Відсоткова частка померлих від загальної кількості хворих становить 3,5%.

За вчора, 20 грудня, у місті було виявлено 16 нових випадків захворювання. З них 7 відправлено на стаціонарне лікування. Також за вчора одужала 21 людина. Летальних випадків, спричинених ускладненнями коронавірусу, не зафіксовано.

У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 124 особи, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 113.

Кисневу підтримку отримують 95 пацієнтів, з них на центральному кисні перебувають 45 хворих, на концентраторах – 50. На апаратах штучної вентиляції легень наразі знаходиться 8 пацієнтів.

Кількість вакцинованих із загальної кількості хворих, які перебувають чи перебували на стаціонарному лікуванні, складає 156. Що скалдає 4,2% від загальної кількості госпіталізованих.

Щодо ситуації з наявністю ліжко-місць у міських лікарнях наразі зайнято 113 ліжок з передбачених 330. Вільних місць 217. У лікарні №3 скоротили кількість ліжок. Тепер 300 ліжок передбачені для лікування дорослих та 30 - для лікування дітей.

Кількість проведених вакцинацій з початку вакцинальної кампанії в місті складає 111928. З них 5370 вакцинованих – медичні працівники. 1237 – робітники соціальної сфери. 6204 – вчителів та представників сфери освіти. 1269 – представники держустанов. А також 334 дитини віком до 17 років.

3302 особи були вакциновані минулого тижня. За словами міського голови Олександра Гончаренка, темпи вакцинації зменшилися втричі.

Андрій Петриченко акцентував увагу на постанові МОЗ України, згідно якої минулого тижня до переліку професій, представники яких мають зробити обов’язкове профілактичне щеплення, додалися ще три категорії. Це представники органів місцевого самоврядування, державних та комунальних закладів охорони здоров’я, представники комунальних підприємств, установ та організацій.

Постанова набуває чинності 17 січня 2022 року. Представники перерахованих професій, які не мають протипоказань для вакцинації і не зроблять щеплення до встановленого терміну, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі