Важливо :: Політика :: 25 жовтня 2020 08:35 , Краматорск Пост
vybory-v-kramatorske-temperatura

Термометри, санітайзери, окремі кабінки: у Краматорську йде голосування на місцевих виборах (оновлюється)

У Краматорську відкрились віборчі дільниці з дотриманням карантинних заходів, люди почали голосувати

Зранку наші кореспонденти побували на кількох дільницях у центрі міста.

Дільниця у школі по вул. Богдана Хмельницького. Людей поки що небагато, в основному - пенсійного віку. Всі у масках, біля дверей людям міряють температуру. 

test

test Урни для "питань президента" - картонні коробки

test

Загалом у місті 91 виборча дільниця: 84 загальних и 7 спеціальних.

Виборча дільниця номер 141049 — одна з найбільших у Краматорську. Тут зареєстровано 1 280 виборців. з 1 280 виборців тут 11 будуть голосувати вдома. Про це нам розповіла голова дільниці Вікторія Суворова

testtesttesttest

Станом на 08:30 порушень на дільниці 141049 не зафіксовано. Виборці тримають соціальну дистанцію та одягають маски. Черг немає. Більшість з тих, хто вже встиг тут проголосувати, — містяни старшого віку.

testtest

На дільниці встановлена кабінка для людей з ознаками ГРВІ. Це — звичайна кабінка для голосування, розміщена останньою. Поруч із нею є окрема урна для запонених бюлетнів, на якій також є примітка «для осіб з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції».

test Поступово утворюються невеликі черги, люди тримають дистанцію

З виборчих дільниць у Краматорську почали виїздити мобільні групи для проведення голосування серед людей, які будуть робити свій вибір вдома. Одна з таких груп, як передає з місця наш кореспондент, вирушила з дільниці 141049, що розташована у Палаці культури і техніки.

test

До складу групи входять троє членів дільничної виборчої комісії та один поліцейський. З 1280 виборців на цій дільниці 11 будуть голосувати вдома.

«Три людини — члени комісії. Одна людина у нас відповідає за скриню, друга — за бюлетені, третя — за список. Додаємо у присутності спостерігачів витяг», — прокоментувала голова ДВК 141049 Вікторія Суворова.

test

За її словами, всі 11 виборців, які голосуватимуть вдома, — люди старшого віку и люди, які мають інвалідність.

«На нашій дільниці не зверталися люди, які знаходяться на самоізоляції у зв‘язку з коронавірусом. Це — люди за віком та з інвалідністю. Члени комісії у мобільній групі, як і поліцейський, мають рукавички, маски, щитки, антисептики, бахіли та спеціальні накидки, які вони одягнуть, коли будуть заходити додому до виборців», — підсумувала Суворова.

Інші статті на цю тему

skver-mashinostroiteley-kramatorska

На заводе это связывают с результатами выборов

bytva-za-kramatorsk

Поговоримо із політиками, активістами та журналістами міста про те, як у Краматорську відбулись місцеві вибори

bolshe-ekonomiki-menshe-vorovstva

Два главных обещания новой городской власти

коментарі