Цікаво :: Review :: 04 червня 2023 22:47 , Краматорск Пост
metalevi-konstrukcii

Технологія зведення швидкомонтованих будівель

партнерський матеріал
Зведення споруди передбачає великі затрати сил та часу. Саме тому мають великий попит швидкомонтовані будівлі з металевим каркасом. Вони дозволяють побудувати необхідний об'єкт всього лише за декілька місяців.

Вони дозволяють побудувати необхідний об'єкт всього лише за декілька місяців. Завдяки цьому велика кількість забудовників віддають перевагу саме швидким конструкціям. Переглянути приклади робіт можна на сайті будівельної компанії VITON, де також легко замовити зведення споруд під ключ будь-якого призначення. Об'єкти виготовляються на заводі по розробленому проєкту або ж за індивідуальним дизайном. Готова до збирання конструкція транспортується безпосередньо на будівельний майданчик.

Етапи зведення споруди

Будівництво швидкомонтованих будівель передбачає три основні стадії:

 • зведення фундаменту;
 • складання каркаса;
 • монтаж стін.

Фундамент під металеві конструкції робиться монолітним. Він може бути заглибленим або ж незаглибленим. Підлогу об'єкта роблять бетонною з топінгом та полімерними покриттями. Залежить це від розмірів та призначення майбутньої будівлі.

Основу каркасу складають двотаврові металеві балки, колони та рами. Між собою вони з'єднуються болтами. Таке проєктування дозволяє швидко демонтувати каркас для його транспортування.

В якості матеріалів для стін використовуються сендвіч-панелі. Цей матеріал надійно захищає споруду від вологи та перепадів температури. Енергозберігаючі сендвіч-панелі у своїй конструкції мають утеплювальний шар, який дозволяє зберігати тепло та економити кошти на опалення об’єкта. Завдяки цьому споруди можуть використовуватись в якості комерційних та промислових.

Як зводять будівлю?

Перед етапом монтажу всієї конструкції відбувається виготовлення її фрагментів на заводі. Воно виконується чітко згідно з кресленнями. Проєкт може бути як уже готовий, так і розроблений індивідуально, з урахуванням побажань замовника. Після виготовлення усіх комплектуючих ШБМ конструкція транспортується на будівельний майданчик. Перевозити матеріали можна звичайними вантажівками, адже зазвичай вони мають невелику вагу.

Власне будівництво відбувається з використанням підйомних кранів та невеликої кількості людей. Внаслідок цього такі об'єкти економічні та універсальні.

Переваги швидкомонтованих споруд на металокаркасі

Останнім часом каркасне будівництво має великий попит, це зумовлено наступними перевагами:

 • Відсутність у технології виробництва сумішей на основі води. Завдяки цьому монтаж можна виконувати навіть при сильних морозах.
 • Стійкість металу до різких перепадів температури.
 • Висока швидкість зведення споруд великої площі.
 • Довгий строк експлуатації споруди, який сягає 30-50 років.
 • Екологічність. Конструкція об'єктів передбачає використання матеріалів, які не забруднюють навколишнє середовище. Окрім того, технологія виробництва не пов'язана з процесами, які можуть спричинити викиди шкідливих речовин в атмосферу.
 • Надійність конструкції. Завдяки якісним матеріалам споруда може витримати навіть землетрус.
 • Відсутність обмежень для системи опалення. Металеві конструкції розраховані на встановлення будь-якого виду обігріву.
 • Низька вартість монтажу. Конструкція передбачає невелику кількість будівельних матеріалів, що значно впливає на ціну.

Завдяки великій кількості переваг, швидкомонтовані споруди використовуються в якості будь-яких приміщень. При чому зведення таких будівель відбувається в максимально короткі терміни, не зважаючи на розміри та призначення об'єкта.