Цікаво :: Куди піти :: 07 червня 2021 14:22 , Краматорск Пост
most-fest (1)

The Most Fest - фестиваль, що перетворює занедбані промзони у локації сучасного дозвілля

Цьогоріч на відвідувачів фестивалю чекатимуть кіно- та театральна зони, лекторії та виступи відомих українських музикантів

19-20 червня у костятнтинівській закинутій промзоні пройде перший постіндустріальний фестиваль The Most Fest.

Перший постіндустріальний фестиваль The Most Fest

Уперше фестиваль можна було відвідати у 2017 році в рамках проекту дослідження українського сходу «Метамісто: Схід». Тоді своє дослідження робила і агенція urban curators, яке допомогло виявити больові точки мешканців Костянтинівки, пов’язані з міським простором і визначити найвдаліше місце для архітектурного і культурного експерименту — територію біля колишнього залізничного мосту по вулиці Шмідта в закинутій промисловій зоні.

Цьогоріч фестиваль відбуватиметься втретє, а його організатори хотіли б залучити якомога більше міст з регіону, адже вони прагнуть того, щоб фестиваль став візитівкою Донецької області в майбутньому.

На The Most Fest будуть представлені різні тематичні активності і локації, зокрема лекторій, виставка, музична програма та багато іншого.

У 2021 році акцент в філософії The Most Fest робиться саме на переосмисленні постіндустріального спадку. Там говоритимуть про покинуті промислові території та будівлі, які є цінними архітектурно і можуть стати локаціями для екскурсій містом, культурних подій й досліджень. Наскрізним для філософії фестивалю є питання можливості відновлення костянтинівської промзони та перетворення її на повноцінну частину міського простору. 

Організатори фестивалю вже оголосили повний лайнап головної сцени фестивалю та відомих хедлайнерів The Most Fest, зокрема, гурти: Тонка, Ragapop, ТНМК, OTOY, ТИСК, Alyona Alyona.

У рамках дводенного фестивалю будуть представлені тематичні локації і активності, серед яких: 

  • Лекторій за участі Єгора Матюхіна зі Street Culture, Анастасії Пономарьової з urban curators, Євгена Скрипника з Shum.Rave та інших. У рамках лекторію також відбудеться панельна дискусія на тему важливості існування локальних медіа для розвитку міст.
  • Виставкова зона від Гарелеї з Лисичанська та презентації робіт учасників та учасниць школи DRUZI MEDIA STUDIES “Це моє місто”
  • Мала сцена за участі молодих виконавців: 

Музична програма The Most Fest на 19 червня

19 червня, 2021

17:30 - Promsonya, Костянтинівка

18:15 - Krapka;KOMA, Львiв

19:00 - Hyphen Dash, Київ

20:00 - Тонка

21:00 - Ragapop

22:15 - ТНМК

Музична програма The Most Fest на 20 червня

20 червня, 2021

17:30 - Noise of the Universe, Слов'янськ

18:15 - Mendeleev Oshibalsya, Сєвєродонецьк

19:00 - Horey, Київ-Краматорськ

20:00 - OTOY

21:00 - ТИСК

22:15 - Alyona Alyona

  • Кіно- та театральна зона з виставами від театральної групи DЄD — резидентів лабораторії платформи Вільна Хата, м.Краматорськ.
  • Нічна музична програма за кураторства Dnipropop та Shum.Rave.

Відвідування денної програми - безкоштовне.

Локація: Костянтинівка, Донецька область, Шмідта, 20Б. 

Вартість квитка на вечірню та нічну програму обох днів: 200 грн. Придбати квитки можна за посиланням: https://katacult.com/the-most-fest/

Кошти з продажу квитків підуть на покращення інфраструктури фестивалю та не передбачають отримання прибутку організаторами.

----- реклама-----

Собираетесь за границу? Оформить медицинскую туристическую страховку, не выходя из дома, можно воспользовавшись сайтом greentravel.ua. Удобная система заказа полиса в режиме онлайн. Представленная медицинская туристическая страховка - это определенного рода защита от форс-мажорных ситуаций.

Інші статті на цю тему

festival-ribolovli-ta-turizmu-u-kramatorsku (1)

Крім риболовлі, обіцяють смачну юшку, командні лазерні бої, живу музику та море розваг

kostyantinivka-obstril

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну місто пережило два обстріли

kostyantinivka (9)

У місті залишається трохи більше половини мешканців, щодня евакуюються десятки людей

коментарі