Важливо :: Життя громади :: 02 листопада 2021 10:54 , Олексій Ладика
batarei-otoplenie

Тиждень після запуску опалення у Краматорську: понад 30 будинків досі без тепла

Усі лікарні і садочки з теплом, а у школах - дистанційка

Опалювальний сезон у Краматорську розпочався 25 жовтня, але за тиждень після цього ще понад 30 багатоповерхівок досі без тепла.

Міський голова Олександр Гончаренко повідомив на апаратній нараді, що це стається через пориви у межах будинків та на тепломережах на прибудинкових територіях. Разом із тим, минулого тижня за перші три доби теплоносій було подано в усі лікарні, а до п'ятниці - в усі дитячі садки. 

Керівник "Краматорськтеплоенерго" Олександр Стоцький повідомив, що станом на ранок 2 листопада 505 з 528 будинків, які обслуговує це підприємство, мають тепло. 23 будинки без опалення.

"Ми планували до кінця минулого тижня подати на всі будинки, але, на жаль, через коронавірус багато працівників у нас хворіють. Та головне, що вчора захворів екскаваторщик, якому немає належної заміни. Зараз взяли іншого екскаваторщика на практику, але треба 2-3 дні, щоб він підучився. Наймаємо також підрядну техніку. Будемо намагатися до кінця тижня усе завершити", - сказав він.

Що стосується вугілля, то на листопад "Краматорськтеплоенерго" ним забезпечене. Проте існують ризики щодо грудня.

"Є інформація, яку надали наші керівники: є загроза, що Росія не буде давати можливості вивозити вугілля марки "А". Шукаємо шляхи, яким чином завезти вугілля - іншими шляхами, через країни-посередників", - сказав Стоцький.

У "Краматорської тепломережі" шість будинків без тепла, у "КМРТМ" - один. Керівники цих підприємств на апаратній нараді запевнили, що до кінця дня опалення в них запустять. 

Спускайте повітря із системи!

Директорка "Служби эдиного замовника" Марина Бурлай сказала, що не всі теплопостачальники вчасно подають інформацію до Контакт-центру - це насамперед стосується "Краматорськтеплоенерго". Тому інформація на мапі про запуск опалення не завжди відобрадалась коректно. Загалом теплопостачальники подають до Контакт-центру інформацію станом на ранок і наприкінці робочого дня або до дев'ятої вечора. Після цього мапа обновлюється.

Вона також звернула увагу мешканців Краматорська: якщо ваші будинки на мапі позначені зеленим кольором (тобто, опалення там є), а у вас холодні батареї, звертайтеся до Контакт-центру. 

"Ми будемо з'ясовувати, чи наразі є опалення у вашому будинку, чи мешканці верхніх поверхів не спустили повітря з системи. Багато таких випадків, коли цілі під'їзди і частина будинків стоять без опалення, тому що мешканці останніх поверхів не спускають повітря", - сказала вона.

Щодо проблем з опаленням можна звертатися до Контакт-центру:

(099)099-1505 - номер телефону

чат-бот у Viber

Сторінка у Facebook

Садочки і школи

В. о. керівника Управління освіти Наталія Ананських повідомила, що станом на сьогодні усі дитячі садочки з опаленням. Іноді виникають поодинокі проблеми, які оперативно вирішуються (так, у 49-му садочку в одній з кімнат було холодно).

На школи також подали теплоносій, але оскільки вони перебувають на дистанційному навчанні, то засувки було закрито. За словами Анацьких, у п'ятницю засувки відкриють, щоб прогріти школи і виявити, чи є якісь проблеми з опаленням у школах.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

kramatorskteploenergo-tec

Відновити теплопостачання обіцяють за 4-5 днів

opalennya-otoplenie-batarei

Очільник міста підписав відповідне розпорядження

snigopad-kramatorsk (13)

Один з теплопостачальників вже вимкнув опалення, люди мерзнуть

коментарі