Важливо :: Життя громади :: 03 червня 2020 14:47 , Дмитро Лук'яненко
oe

"Тиждень каверів": анонси заходів у Краматорську на найближчий час

KramatorskPost підготував для вас список заходів, куди можна завітати

04.06. (18:00) - QUIZ: відчуй українську поезію (онлайн-гра) - гра відбудеться у додатку ZOOM.

Тема цієї гри: видатні українські поети Тарас Шевченко, Володимир Сосюра, Іван Франко, Леся Українка та Василь Стус. Для участі зареєструйтеся за посиланням.

Посилання для перегляду буде надіслано за декілька годин до показу.

Під час QUIZ гравцям доведеться шукати асоціативні пари, у пошуках відповіді мандрувати світом за допомогою гугл-карт, активізувати зорову уважність у раунді «Екранка», де всі питання будуть пов’язані із зображеннями, застосовувати аудіальну пам’ять у музичному раунді. А ще організатори закликають не забувати про почуття гумору і легкість сприйняття.

04.06. (18:00-19:00) - яскравий онлайн-концерт подарує гурт «QuiZ MusicBand». Щоб подивитися концерт, переходьте за посиланням.

«QuiZ MusicBand»це якісний cover-проект, який створений, щоб ви мали можливість насолоджуватися улюбленими піснями в живому виконанні. Гурт дав концерти більш ніж у 30 містах Китаю. Гурт є учасником та лауреатом міжнародних фестивалів. Екс-резиденти «Waitan Yacht Club» (Шанхай) та «MIU Club» (Ченду). «QuiZ MusicBand»виконують композиції різних стилів на 4 мовах, від легкого блюзу до ритмічного рок-н-ролу, від солоного реггі до яскравого поп-року, від запальної ламбади до важкого альтернативного року.

05.06. «Alchemist Bar» (19:00 – 22:00) лунатимуть пісні гурту «Океан Ельзи» у виконанні Rodin N

Такий вечір був і минулого року і тоді було дуже душевно, запевняють організатори. «За один раз всі хіти «Океан Ельзи» не зіграєш, то ж у нас всіх є чудова нагода зібратися та провести разом ще один вечір під супровід найкращих романтичних пісень гурту «Океан Ельзи»!, - пишуть на сторінці «Alchemist Bar». Для аудиторії Колею Родіним будуть запропоновані всіма улюблені пісні в новому live-looping аранжуванні, свіжим поглядом і максимально душевно!

Інші статті на цю тему

flagshtok (1)

Музику написав Руслан Попруженко, а текст - Євгенія Феофанова

szena

Оля Полякова, группа «KAZKA», харьковская кавер-группа «Пропеллер Ришелье» порадуют краматорчан своим выступлением

ladyka-yashnov
коментарі