Цікаво :: Review :: 12 грудня 2021 16:04 , Краматорск Пост
color-1

ТОП природних кольорів фарби, рекомендованих професіоналами

містить рекламні лінки
Кольори фарби природного відтінку забезпечують ідеальний фон для меблів, а також масу заспокійливих переваг.

Ця вічна і зараз трендова палітра кольорів включає ніжні кремові, брудно-білі та теплі відтінки пустелі. Помутніли зелені, оливкові та матово-сині відтінки також вважаються природними тонами, які створюють розслаблюючу атмосферу в оселі.

Експерти компанії Color Club рекомендують додати в закладки ці найкращі відтінки, натхненні природою, для вашого наступного проекту. 

Кольори землі забезпечують нейтральний спокій у всьому домі, але можна також додати драматизму за допомогою ін’єкції кількох пряних тонів, наприклад, пофарбованих книжкових шаф або акцентованого кольору обробки. Вони випромінюють трохи більше тепла в інтер’єрі в порівнянні з сірими та білими, які так сильно резонували протягом останнього десятиліття.

Але, перш за все, щоб обраний тон виглядав як на малюнку, треба ідеально підготувати поверхню, щоб фарби для стін лягали ідеально (широкий вибір фарб для стін за посиланням https://colorclub.ua/ru/ves-asortiment/kraski/dlya-stin/).

В інтернет-магазині Color Club усе необхідне на відстані одного кліку. 

Натхнення природи у виборі фарби для оселі 

Сучасні дизайнери вважають, що природні тони прекрасні в тому, як вони пов’язують нас із довкіллям. Вони ніби заземлюють, що зменшує рівень стрес у повсякденному житті. Використання низки природних тонів, від холодних відтінків каменю до тепла осіннього листя, забезпечує відчуття рівноваги та спокою. Вони нагадують нам про цілющі багатства нашого природного оточення. Класичні натуральні тони стали трендом 2021 року. Обрати фарби для інтер’єру завжди можна в інтернет-магазині (детальніше за посиланням https://colorclub.ua/ru/ves-asortiment/kraski/ ). 

Відтінки білого та кремові 

Земляні тони ідеально підходять для створення м’якого шаруватого середовища. Традиційні нейтральні відтінки є гарним прикладом багатошарового покриття. Так, крейдяний брудно-білий, добре поєднується з акцентними кольорами, наприклад з індійським жовтим та кам’яно-блакитним для контрасту. 

Кремово-білий підходить для будь-якого простору. Це універсальне доповнення до будь-якого природного кольору. У ньому є нотка тепла, яка ніколи не стає занадто жовтою, і ідеально підходить для всієї кімнати або як акцент. 

Хоча нейтральні кольори завжди в моді, частіше власники будинків тяжіють до більш теплого і земного спектру. Це чудова ідея  для тих, хто намагається досягнути більш нейтрального простору, але все ще хоче створити відчуття тепла та спокою. Шукаєте акцентний відтінок? Кремовий білий та інші відтінки білого добре поєднується з більш глибокими природними тонами, такими як насичена зелень і бронза.

Для усіх світлих тонів край необхідна ідеальна поверхня. Скористайтеся професійними матеріалами для досягнення досконалого результату.

Бежева та сіро-коричнева фарба 

Не дивуйтесь, але сіро-коричнева земляна фарба ідеальна нейтральна для затишної спальні чи елегантної вітальні. Доречно виглядає як колір для вхідних дверей або сайдингу, чудово доповнює текстури натурального каменю. 

test

Бежевий – один із найпопулярніших кольорів і один з улюблених нейтральних кольорів у всьому. Цей теплий, нейтральний відтінок додає м’якості і текстуру у власний простір. Добре поєднується з різноманітними тонами дерева та відкриває простір, будь то загальна кімната відкритої концепції або спальня, де хочете мати м’який, заспокійливий вигляд. 

Особливо цього року люди тяжіють до повітряних, теплих земляних тонів, як-от насичений пісочний колір, красивий світло-бежевий з теплими відтінками. Дизайнери вважають, що це обумовлено бажанням принести відчуття спокою та безтурботності в домівки в період, коли пандемія, бурхлива політика та кліматичні катастрофи є головними подіями. 

Оливкова гілочка 

Клієнти розглядають зелений як спосіб внести зовнішнє та наслідувати відчуття природи, що символізує зростання та стійкість.

Елегантний, заземлений, універсальний і добре адаптованим оливковий створює спокійне відчуття та легко поєднується з білими та мармуровими акцентами.