Важливо :: Життя громади :: 10 серпня 2023 14:15 , Краматорск Пост
ruinedestatecover

Три багатоповерхівки зруйновані повністю та майже половину пошкоджено

Скільки житла постраждало у Краматорську під час війни

Станом на сьогодні по Краматорську зруйновано 3 багатоповерхових та 27 приватних будинків, пошкоджено відповідно - 442 з 948 багатоквартирних будинків та 1218 приватних будинки, про це Краматорськ Пост повідомили в Управлінні цивільного захисту. 

За даними Павла Кириленка, голови Донецької обласної військової адміністрації, у Донецькій області наразі зруйновано близько 81500 приватних житлових будинків, а 5400 багатоквартирних будинків або знищені повністю або пошкоджені частково. Ці цифри він озвучив під час онлайн-брифінгу, організованого Центром аналізу європейської політики (CEPA) у США.

За його словами, на Донеччині також зруйновано понад 1300 об'єктів соціальної інфраструктури (лікарні, школи, садочки та інші освітні заклади), а також 90 об'єктів транспортної інфраструктури (мости, транспортні розвʼязки та переправи).

Нагадаємо, що зараз у Краматорську проходить перший етап державної програми з виплат компенсації за пошкоджене житло. У місті вже працює програма єВідновлення, за якою 6,2 млн грн призначено, а близько 3 млн грн виплачено.

На брифінгу Павло Кириленко також додав, що під контролем української влади перебуває 51 % території Донецької області, на якій проживає 492 тисячі осіб.

Що стосується Краматорська, то за останніми данними у місті залишалося приблизно 40 % населення, тобто близько 80 тис. мешканців. 

Фото обкладинки - Ілля Андрєєв/Kramatorsk Post.

 

Інші статті на цю тему

Social

Як відгукуються краматорці на ці теми у соцмережах

Tridentcover

У Краматорську Тризуб з'являвся у різних місцях і різному вигляді

twoyears

Краматорці розповіли, чому навчилися за два роки великої війни