reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: 17 жовтня 2019 16:22 , Олексій Ладика
youtube-rekomendaciyi

Три українські Youtube-канали, на які варто підписатися

Веселий огляд фільмів, політичне сатиричне шоу та науково-популярний канал – Kramatorsk Post пропонує три українські Youtube-канали, на які варто підписатися

Geek Journal

Це україномовний канал, присвячений в основному оглядам новинок українського та світового кіно.

В останньому відео йдеться про новий український фільм "Захар Беркут", в якому грають голлівудські актори. Автор каналу Тайлер Андерсон подивився прем'єру стрічки і поділився своїми враженнями від неї. Він розповідає як про плюси, так і мінуси фільму, і виходить це у нього ну дуже смішно.  

Зокрема, Тайлер висміює накачаних синів Захара Беркута та пластичну хірургію його дружини – акторки Елісон Дуді: "Чому це археологи досі не знайшли сліди древніх лісових карпатських качалок, тому що обидва сини Захара Беркута явно туди ходили?". "Окрім древніх качалок у карпатських лісах, у 13-му столітті були ще й кабінети пластичної хірургії. Обличчя акторки настільки обколоте ботоксом, що мало не сочилось".

Ось так ведучий сміється з шаблонних діалогів старшого сина Беркута та його коханої. "Привіт, кохана! Я прийшов, кохана! Я люблю тебе, кохана! Ти чекала на мене, кохана?. "Так коханий, коханий, прекоханий! Я люблю тебе, мій коханий!". 

А ще він жартує, що не "диванний", а "табуретний" критик, і смішно звертається англійською до голлівудських акторів, що зіграли у фільмі. "Ай вері хоуп, зет ю лайк сало!". "Рокі Маєрс. Ай вері лайк йоур байцепс енд ай вонт ту тач іт вері мач. Слухай, Юлю, я точно зараз сказав, що він прям класно зіграв?".

Телебачення Торонто

Політичне сатиричне шоу з ведучим Майклом Шуром, який виступає в образі українця з канадської діаспори. Шоу можна дивитися по телебаченню, але хіба в когось ще є вдома телевізори? 

Останній випуск також присвячений фільму, який наробив багато галасу, але іншому – "Джокеру". Ведучі обговорюють, як журналісти брали інтерв'ю у головного актора – Гоакіна Фенікса – і ставили йому недолугі запитання, залишивши повз своєї уваги біль і страждання, які він намагався донести.

Майкл Щур та його співведуча також обговорюють 14-годинний пресмарафон президента Володимира Зеленського. Щур хвалить президента за таку відкритість і мені, як помірному порохоботу, таке не подобається. Але тут же він стібеться з вислову Зеленського, сказаного під час спілкування з журналістами: "Я - президент України. Я не хочу обговорювати чутки. Я ж не на ринку знаходжусь, не на базарі". А пресконференція відбувалася таки на ринку! У київському фудмаркеті. 1:1 для мого внутрішнього порохобота.

Потім у програмі висміюють неспроможність Зеленського пояснити суть "формули Штайнмаєра". Після спроби президента заскопоїти українців ведуча каже: "Тепер я ще більше хвилююсь". 2:1 - дивимося далі!

У випуску ще багато смішного – про "міських божевільних" на тому самому пресмарафоні, про кількахвилинний сміх прем'єрки Данії під час виступу у парламенті, про падіння мера Черкас з велосипеда у прямому ефірі (і він при цьому не вилаявся!), про необхідність легалізації медичного канабісу, про номінування MELOVIN на звання найкрасивішого чоловіка в світі. Але у випадку з Майклом Щуром – у кожному жарті точно є лише доля жарту. 

Клятий раціоналіст

Україномовний канал з науково-популярним контентом. 

Ось, наприклад, відео з цікавою назвою "Чи дійсно у п'яного на язиці те, що у тверезого на думці?". Ніколи не піддавав критиці це твердження, сприймаючи його за аксіому. А "Клятий раціоналіст" вирішив підійти до нього з наукової точки зору.

Автор каналу розповідає про вплив алкоголю на мозок людини і приходить до висновку, що ця фраза таки не відповідає дійсності. Він вживає багато складних слів іноземного походження, але одразу їх пояснює і тому все більш-менш зрозуміло. 

Формат відео – майже п'ять хвилин "голови, що говорить", яка супроводжується простими графіками. Тож дивитися його не так цікаво, як слухати. Але тема чіпляє, як і в багатьох інших відеороликах "Клятого раціоналіста".

Інші статті на цю тему

коментарі