Важливо :: Гроші :: 09 січня 2020 18:44 , Ліля Папаїка
obsch-budget

Тротуари, парковки, велоінфраструктура та безпека дітей: на що краматорці ладні витратити кошти Громадського бюджету

Проєкти, подані на реалізацію за рахунок коштів спецпрограми “Громадський бюджет - 2020» пройшли модерацію і знаходяться в стадії розгляду і коригування

Kramatorsk Post підготував для читачів короткий огляд ідей і ініціатив містян за ґалузями проектів.

10 зі 61 поданого проекту знаходяться в розділі «Дорожнє господарство». При цьому 6 ініціатив відносяться до великих проектів і 5 із них мають максимальний бюджет в 500 тис. грн. Ще 4 проєкти мають бюджет в розмірі від 145 до 200 тис. грн.

Більшість проєктів у ґалузі дорожного господарства стосуються створення тротуарів та пішохідних доріжок, також краматорці бажають розширення існуючих та створення нових парковок.

Дорожнє господарство — копия

2 проєкти цьогоріч стосуються велоінфраструктури міста. Один із них має на меті за 150 тис. грн. створити Програму розвитку велоінфраструктури та популяризації велоруху на найближчі 5 років, а інший є зовсім економним — автором пропонується за 10 тис. грн. створити ремонтну велостанцію у центрі міста.

Проєктиprav

Перебуває на розгляді й проект з розділу “Транспорт”, авторка якого пропонує на 441 тис. грн. обладнати електроними інформаційними табло зупинки громадського транспорту.

Також у розділі “Безпека та громадський порядок” розміщена ініціатива створити огорожу навколо дитячого майданчика у спальному мікрорайоні, вартістю майже в 200 тис. грн.

Нагадаємо, що розгляд та корегування проєктів триватиме ще понад 5 тижнів.

Далі буде

Інші статті на цю тему

velodorozki
FB_IMG_1614942515700

Общая сумма проектов - 3,2 млн грн

velodorozhki

Соответствующую разметку на дорогах двух улиц сделают уже в этом году

коментарі