Важливо :: Гроші :: 28 січня 2021 12:39 , Олексій Ладика
oblastnaya-mnogoprosilnaya-bolnica-v-kramatorske-maket

Турецьку компанію не допустили до тендеру на будівництво обласної лікарні у Краматорську

В аукціоні братимуть участь дві українські фірми.

Компанія "ERSA İNŞAAT" із Туреччини не братиме участь у тендері на будівництво обласної багатопрофільної лікарні у Краматорську вартістю понад 2,5 млрд грн. 

Наприкінці грудня минулого року тендерний комітет відхилив пропозицію турецької компанії і допустив до аукціону дві українські - "АЛЬТІС-КОНСТРАКШН" та "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД".

Тендерний комітет мотивував своє рішення невідповідностями у документах, поданих "ERSA İNŞAAT". Також компанія мала надати документи щодо фінансової спроможності на суму не менше 30% від вартості закупівлі - тобто чистий дохід фірми мав складати не менше 763 млн грн, а він на кінець 2019 року складав лише 279,8 млн грн. 

"ERSA İNŞAAT" подала скаргу до Антимонопольного комітету України (АМКУ). У своїй скарзі компанія наголошувала на нерівному ставленні до них з боку замовника і численних невідповідностях у документах їхніх конкурентів, і просила їх також не допускати до аукціону.

26 січня АМКУ ухвалив рішення - відмовити "ERSA İNŞAAT" у задоволенні скарги.

Таким чином, у тендері на будівництво обласної багатопрофільної лікарні братимуть "АЛЬТІС-КОНСТРАКШН" та "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД". Аукціон має розпочатися вже сьогодні.

Детальніше про українські фірми, які планують будувати лікарню у Краматорську і що це взагалі за лікарня - читайте на сайті Kramatorsk Post.

------------

реклама

Необходимы алюминиевые профиля, трубы, уголки, спецпрофиля, или электротехнические профиля? Приобрести изделия из алюминия, можно воспользовавшись сайтом https://alumspace.com.ua/. Ассортимент высокого качества, доступные цены, доставка по всей Украине.

Інші статті на цю тему

коментарі