Важливо :: Життя громади :: 04 серпня 2020 13:06 , Олена Круглова
photoafisha

Творчу молодь та малечу Краматорська запрошують прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку та фотографії "Що для мене Україна?"

Конкурс триватиме до 15 серпня. До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу

Конкурс проходить за ініціативи Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Української молодіжної правничої асамблеї та за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України. Конкурс приурочений до Дня Незалежності України та має на меті формування у дітей і підлітків національної ідентичності, а також сприятиме соціальній підтримці талановитої молоді, її самореалізації та творчому розвитку, залученню творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок, та в декількох намінаціях в кожній з цих категорій. Прийом конкурсних робіт здійснюватиметься до 15 серпня.

Більш детальну інформацію про конкурс можна дізнатися на сайті Донецької обласної державної адміністрації.

Переможці конкурсу будуть оголошені під час Творчого фестивалю «З Україною в серці», що відбудеться в м. Київ під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України. Крім того, на зазначеному фестивалі буде організована виставка робіт учасників конкурсу у вигляді карти, що говорить.

Інші статті на цю тему

коментарі