Важливо :: Життя громади :: 02 березня 2021 14:09 , Олена Круглова
avtobus-33-kramatorsk

В автобусних маршрутах №33 та №16а для пасажирів планують запровадити пересадочні квитки (оновлено)

Відділ транспорту підготував проект рішення щодо скорочення маршрутів через їх збитковіть

На автобусному маршруті №33 сполученням Шабельківка - НКМЗ планують запровадити пересадочні квитки. Про це сьогодні на апаратній нараді повідомила очільниця відділу транспорту, зв'язку та енергетики Краматорської міської ради Олена Бахметьєва.

Запропоноване рішення передбачає скорочення маршруту до зупинки Нового Світу. А пасажирам буде надаватись пересадочний квиток, за наявності якого вони зможуть без додаткової оплати пересісти на будь-який інший маршрут комунального транспорту у необхідному їм напрямку.

Ця ж схема діятиме і в зворотньому напрямку. Якщо пасажирам потрібно буде доїхати з центральної частини міста до Шабельківки, вони так само отримуватимуть пересадочні квитки, сплативши за проїзд стандартну вартість тільки один раз.

Цей захід Олена Бахметьєва пояснила збитковістю маршруту. За її словами, трьохтижневий моніторинг маршруту показав, що основний пасажиропотік припадає на його дільницю Шабельківка - Новий Світ.

3 березня відповідний проект рішення з'явився на сайті Краматорської міської ради. У проекті йдется також про те, що аналогічна схема буде застосована й до маршруту №16 А «с. Городещино – мкр-н Лазурний».

Проект рішення ще має підтримати виконком на черговій сесії 17 березня. У разі підтримки проект буде запущено з 22 березня на два місяці у пілотному режимі.

Інші статті на цю тему

FB_IMG_1609925313505

Члены исполкома утвердили перевозчика

avtobus-33-kramatorsk

Последний автобус на поселок идет в 17:10

avtobus-16a-kramatorsk

КТТУ офіційно про це оголосило

коментарі