Важливо :: Життя громади :: 11 травня 2021 11:04 , Олена Круглова
vandalizm-kramatorsk2

У частині краматорських скверів планують замінити ліхтарі на більш вандалостійкі

Міський голова запропонував розробити єдине рішення для чотирьох скверів, освітлення в яких найчастіше псується порушниками

Сьогодні, 11 травня, на апаратній нараді міський голова Олександр Гончаренко підняв питання щодо запобігання ушкодженню ліхтарів у міських скверах: "Лабіринт", Сквері матері, сквері ім. Т. Г. Шевченка та сквері біля Краматорського художнього музею.

Об'єкти освітлення в цих скверах час від часу псують хулігани. І, на думку міського голови, проблему не можна вирішити шляхом звичайного ремонту обладнання та заміни зламаних ліхтарів на такі самі. Він запропонував розробити єдине стандартне рішення для освітлення всіх чотирьох скверів.

Олександр Гончаренко доручив директору КП "Міськсвітло" Юрію Марченку протягом 2-3 тижнів розробити концепцію, якими саме ліхтарями будуть оснащені сквери.

Під час обговорення доручення з'ясувалося, що два з перерахованих скверів, а саме, сквер "Лабіринт" та сквер Матері, досі не передані на баланс "Міськсвітла". І, як пояснив Марченко, проблему освітлення в цих двох скверах фактично не зможуть вирішити, поки не вирішиться питання з передачею їх освітлення на баланс комунального підприємства.

Інші статті на цю тему

tyhogo-svet

Зараз у Краматорську ліхтарі вимикають о першій ночі.

blekaut

Це більше для тих, хто, як і я, мешкає у багатоповерхівці

pidlitki-poshkodili-gromadskiy-tualet

Напередодні вони навмисно розбили сенсорний екран вбиральні

коментарі