reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 29 травня 2020 18:52 , Краматорск Пост
proshhanie-s-polkovnikom-mezakovym

У центрі Краматорська урочисто попрощалися з українським полковником

Він помер у зоні проведення ООС

29-го травня у Краматорську біля ПК і Т НКМЗ попрощалися з полковником Юрієм Межаковим, якого посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня. На церемонії прощання були присутні військовослужбовці та військовий комісар Краматорського выйськомату Володимир Притков.

Командир 1-ї окремої танкової Сіверської бригади ЗСУ полковник Юрій Межаков помер 28-го травня у районі проведення Операції об'єднаних сил. Комбрига не стало у віці 38 років.

Юрія Межакова не стало у віці 38 років. Фото - Краматорський МВК

Юрій Межаков народився в місті Шпола Черкаської області. У 2004 році він закінчив Харківський інститут танкових військ. Служив у 72-й окремій механізованій бригаді, а у січні 2019 року став командиром 1-ї танкової бригади.

У комбрига залишилися дружина Олена, а також донька Валерія та син Максим, які живуть у місті Біла Церква у звичайному гуртожитку.

"Світла людина, чудовий офіцер, талановитий командир. За роки війни він багато що пережив. Все пропускав через себе. Нерви, переживання... Загибель побратимів безслідно не проходить", – каже один із друзів Юрія.

"Він не з тих, хто красується, піариться тощо. Він – воїн. Скільки просили з ним сфотографуватися, він погоджувався, не хотів образити, але щоб знімали його для "портретів" – то не любив", – розповідає товариш по службі полковника.

"Хіба 38 років – це вік? Ще жити і жити! Але вже сьомий рік війни, а під час війни кожен можна рахувати за 10. Він віддав своє життя за те, у що вірив, чим жив, – за мир і свободу України, за гідність і свободу українського народу...", – кажуть військові.

"Вічна пам'ять Герою. Рідним співчуття", "Царство небесне! Вічна пам'ять геройському сину України", "Ех, Юро, Юро. Вічна пам'ять!", "Вічна пам'ять Герою", "Розпач, Сум", "Слава Герою!" – пишуть на сторінці бригади в Facebook українці.

Інші статті на цю тему

коментарі