
У ДТП під Лиманом загинув поліцейський зі Слов'янська
Під час виконання службових обов’язків трагічно загинув у ДТП працівник сектору реагування патрульної поліції Костянтин Колесников, - повідомляє Національна поліція України на своїй стооінці в Фесбуці.
"Трагічна подія сталася вчора, 12 березня, близько 16:00 поблизу Лимана. Перебуваючи на службі, поліцейський на автомобілі повертався до Слов’янська. Побачивши перед собою авто, що виїхало на зустрічну смугу, Костянтин Колесников намагався уникнути зіткнення, проте аварії оминути не вдалося. Поліцейський загинув на місці. Водійка іншого авто не постраждала", - йдеться в повідомленні.
30-річний капітан поліції відділу поліції №4 (Слов’янськ) Краматорського районного управління поліції служив в органах охорони правопорядку 9 років та був переселенцем з окупованого Донецька.
"Костянтин Колесников - переселенець, у 2014 році залишився вірним присязі та виїхав з тимчасово окупованого Донецька. Є учасником бойових дій, він пройшов Дебальцеве. У загиблого залишився восьмирічний син", - повідомляє поліція.