Важливо :: Гроші :: 11 вересня 2023 14:19 , Краматорск Пост
3-shkola-shovishe (4)

У двох закладах Краматорська облаштують укриття: скільки це коштуватиме

Капремонт обох приміщень триватиме до середини осені наступного року

Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міськради планує влаштувати укриття в підвальних приміщеннях двох міських закладів, адреси яких задля безпеки поки що приховані.

Наразі відомо, що управління вже уклало договір на виконання капітального ремонту підвалу одного з міських закладів освіти з переможцем тендеру ФОП Анісімовим Д.Ю. Капремонт підрядник має виконати за рік, а саме до 29 листопада 2024.

Договір передбачає загальну вартість робіт на суму 2 511 853,96 грн.

Згідно з календарним графіком, до кінця поточного року він має провести демонтажні роботи. Паралельно з тим і до кінцевого терміну дії договору він має встановити перегородки, провести опорядження стелі, стін і встановлених перегородок, влаштувати підлогу та електропостачання, освітлення, заземлення та занулення, водопостачання та каналізацію, систему опалення.

Крім того, підрядник має влаштувати фундамент під дизель-генератор, огорожі й обладнання для маломобільних груп населення. До запланованих робіт входить також прибирання та вивіз сміття.

Щодо другого тендеру, він теж передбачає капремонт підвальних приміщень для облаштування укриття в будівлі ще одного міського закладу. Що це за заклад, поки невідомо. Очікувана вартість цього тендеру становить 5 032 008 грн,

Єдиний учасник цього тендеру - ТОВ "Автоінтерстрой" - ще очікує рішення щодо своєї пропозиції виконати роботи за трохи меншу суму - 5 012 920,50 грн.

Відповідно до техзавдання, в такий самий термін, що і в попередньому тендері, тобто до 29 листопада наступного року, виконавець має здійснити роботи з оздоблення приміщення (підлоги, стін, сходової клітки, санвузлів, комори).

А також має влаштувати водопостачання разом із системою каналізації, електроосвітлення, опалення, вентиляцію та систему протипожежного захисту.

Крім того, техзавданням передбачено придбання меблів та обладнання, зокрема 6 диванів/лежаків з екошкіри, 60 збірно-розбірних лавок для укриття, 5 вішалок, бензинового генератора, вентиляційного агрегату, каналізаційної насосної станції тощо.

Фото обкладинки - ілюстраційне

Інші статті на цю тему

tendersheltercover

Ціна на цементно-вапняну суміш у цьому ремонт "усього" в два рази вища від ринкової

samoskid-daewoo

Протягом поточного року на придбання різноманітної техніки вже витрачено 45 млн грн

oleksandr-goncharenko-kramatorsk
коментарі