01 жовтня 2021 09:10 , Олена Круглова
kontaktnij-centr-kramatorsk

У Контакт-центрі Краматорська має покарщитися робота над зверненнями містян

Депутати затвердили регламент взаємодії контакт-центру та підприємств-виконавців

Депутати Краматорської міськради затвердили порядок організації роботи над зверненнями містян та взаємодії міського Контакт-центру з підприємствами та установами. Також був затверджений Класифікатор звернень, за яким звернення містян розподіляються поміж підприємствами-виконавцями згідно їх компетенцій та по термінам реагування.

Працювати зі зверненнями громадян Контакт центр та всі відповідальні підприємства мають у спеціальній програмі. Тут всі звернення реєструються, розподіляються між виконавцями робіт та згідно класифікації та строків виконання звернень.

За пріоритетністю всі звернення розділені на два види:

Аварійні – звернення з причин події, під час або внаслідок якої існує загроза життю, здоров’ю, майну особи чи групи осіб (витік води, відсутність електропостачання, теплопостачання, аварійні ситуації на дорогах, перекриття руху транспорту тощо). На них мають реагувати негайно.

Поточні – звернення, що не несуть аварійний характер. За складністю проведення робіт, що необхідні для вирішення питань, серед поточних виділяються:

Звичайні – питання, що не потребують додаткового вивчення. Термін розгляду таких звернень коливається від 1 до 5 робочих днів в залежності від складності виконання.

Середньострокові – питання, що потребують додаткового вивчення, комісійного обстеження чи проведення ремонтних робіт з підвищеною складністю. Їх термін розгляду – 10-15 днів.

Довгострокові – питання, що потребують проведення особливо складних ремонтних робіт, із можливим залученням інших виконавців, додаткового фінансування, включення в план роботи та ін. Їх мають розглянути протягом 15-30 робочих днів.

Виконавці ж мають оперативно приймати звернення в роботу та фіксувати їх завершення.

При чому підтверджувати виконання робіт мають відповідними актами, протоколами, фотоматеріалами тощо.

Співробітники Контакт-центру мають контролювати дотримання термінів та якість виконання робіт. Вони можуть перевірити виконання шляхом опитування заявників в телефонному режимі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

sho-potribno-znati-4-lyutogo-2022

Корисна інформація, яку варто дізнатися зранку

deputati-kramatorskoi-miskradi-opir

Містян попросили зберігати спокій і вірити в Збройні сили України

deputati-zvernennya-vtorgnennya

Більшість обранців підтримали звернення

коментарі