Важливо :: Життя громади :: 25 грудня 2023 14:17 , Олексій Ладика
budka2

"У кожної собаки повинен бути дім": благодійники передали будки для безпритульних тварин у Краматорську

"Будки дійсно дуже великі, якісні та надійні", - каже волонтерка.

Безпритульні собаки у Краматорську та інших прифронтових містах отримали від благодійних організацій будки - перші пʼять таких будиночків приїхали до нашого міста, очікується ще пʼять.

"У кожної собаки повинен бути теплий дім. Це наша спільна з багатьма краматорцями мрія. На жаль, поки що майже неможлива… Але завдяки організації UFA / United for Animals, ми трішки наблизились до цієї мети - кілька десятків бездомних собачок тепер матимуть свою власну нерухомість - великі, просторі, дуже надійні та теплі будки!", - написала у Фейсбуці волонтерка Ксенія Парфентьєва.

test 5 будок привезли тепер, ще 5 привезуть згодом. Фото - Facebook/Ksenia Parfentyeva

Вона розповіла Kramatorsk Post, що це - спільний благодійний проєкт двох організацій: Greater Good Charities та United for Animals. Зараз вони передають будки в притулки та до опікунів у прифронтових регіонах. 

"Будки дійсно дуже великі, якісні та надійні (там легко можуть розміститися три середніх собаки, а то й більше, це можуть бути собаки з цуценятами, наприклад). Не можемо написати точні адреси, де розмістили, але це місця, де багато безпритульних собак, в яких є опікун - волонтер, який їх знає та годує, і гарантує, що будка буде під пильним наглядом, тобто під охороною чи надійно закріплена, бо деякі люди, на жаль, ладні обікрасти навіть безхатченків…", - каже волонтерка. 

Також будки передали і для волонтерів Краматорська, які перетримують тварин, евакуйованих з зони бойових дій. 

"Це дозволить робити ще більше і приймати більше собак", - наголошує Ксенія.

Інші статті на цю тему

animalsheltercover

Краматорцям пропонують забирати стерилізованих тварин до себе

vetklinika (2)

Представники обох організацій вирішили зустрітися, щоб обговорити проблемні питання. Зустріч пройшла на підвищених тонах

budka

Тепер Люся, Герда, Вітьок і Боня житимуть у теплому просторому будинку

коментарі