Важливо :: Гроші :: 28 серпня 2023 12:50 , Краматорск Пост
ambulatoriya-6-krasnotorka (1)

У краматорській Красноторці майже за 10 млн грн планують реконструювати амбулаторію. Оновлено

Будівлі та споруди амбулаторії № 6 були пошкоджені під час обстрілів рф цьогоріч наприкінці лютого

Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради оголосило тендер на проведення аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків бойових дій (збройної агресії Російської Федерації) та реконструкція пошкоджених будівель та споруд амбулаторії № 6 КНП “ЦПМСД 1”. Вона знаходиться на території селища Красноторка.

test

test

Очікувана вартість робіт складає 9 905 233 грн. За техзавданням, до цієї суми входять будівельні матеріали та оплата робіт з підготовки площі прийдешньої реконструкції (очищення та демонтаж ушкоджених частин будівель та споруд), а також відновлення даху, стін, підлоги, вікон тощо.

Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко додав, що 75% зазначеної суми надає місту держава, а з місцевого бюджету буде витрачено 25%.

Конкурс був оголошений 18 серпня. Свої пропозиції потенційні підрядники можуть подавати до 31 серпня. Але поки що на сторінці тендеру в системі ProZorro жодної такої пропозиції немає.

Нагадаємо, що будівлю амбулаторії №6 було пошкоджено 25 лютого 2023 року. Тоді ж постраждав ще 21 приватний будинок мешканців Красноторки. Одна жінка отримала поранення.

Інші статті на цю тему

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці

samoskid-daewoo

Протягом поточного року на придбання різноманітної техніки вже витрачено 45 млн грн

oleksandr-goncharenko-kramatorsk
коментарі