Важливо :: Політика :: 30 квітня 2021 14:32 , Краматорск Пост
kramatorskiy-gorsoveta-svetlana-fomina

У Краматорській міськраді депутатки від "ОПЗЖ" створили нову групу

Також з'явилася нова фракція та група "Пенсіонери Краматорська"

28 квітня, під час засідання депутатів Краматорської міськради, мер Олександр Гончаренко заявив про створення депутатської групи "Жінки. Мир. Безпека".

Ініціаторками цієї групи стали депутатки від фракції "ОПЗЖ" Світлана Фоміна, Наталія Курдюкова, Марія Голуб та Олена Шакурова. Загалом до складу об'єднання увійшли 8 депутаток міськради від різних політичних партій.

Вони декларують, що задачами депутатського об'єднання є "сприяння досягненню миру в Україні з посиленням участі жінок у миротворчих процесах, підтримка та реабілітація постраждалих від конфліктів і постконфліктного відновлення територіальної громади, забезпечення достойного соцзахисту громадян, сприяння розширенню участі і представництва жінок у всіх сферах життя, запобігання насилля і дискримінації, сприяння реалізації в територіальних громадах положень, викладених у Національній доповіді "Мета стійкого розвитку України" на період до 2030 року, і у виконанні резолюції Радбезу ООН "Жінки, мир, безпека" на той же самий проміжок часу.

Згідно з відкритої інформації з державних реєстрів Мін'юсту, одна з членкинь групи Марія Голуб разом з народною депутаткою від партії "ОПЗЖ" Наталією Королевською, колегою із Слов'янської міськради від тієї ж партії Анастасією Петренко, депутаткою Одеської обласної ради від партії мера Одеси Геннадія Труханова "Довіряй ділам" Світланою Фабрикант та дружиною колишнього прем'єр-міністра України Анатолія Кінаха Мариною Кінах є одним із співзасновників ГО "Жінки за мир". Зареєстрована ГОшка 16 січня 2017 року.

test Марія Голуб - крайня зліва

Більшість із них з'являються у сюжетах на телеканалах "Перший Незалежний" (виник внаслідок санкцій проти трьох каналів Віктора Медведчука ZIK, 112, NewsOne, запроваджених РНБО) та "Інтер".

Окрім групи "Жінки. Мир. Безпека", Гончаренко заявив про створення фракції "Команди Максима ЄФімова "Наш Краматорськ" у складі з 12 депутатів (її очолив депутат Олександр Шевченко) та депутатської групи "Пенсіонери Краматорська".

Микола Жалнін

Інші статті на цю тему

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Але депутати від цієї партії не позбавлені свого статусу

rostislav-solod-1

У той час як місто майже щодня потерпає від обстрілів

image

І що робити, щоб наступного разу таких обранців у раді не було

коментарі