Важливо :: Життя громади :: 18 січня 2022 12:15 , Олексій Ладика
harchuvannya-kramatorsk

У краматорських школах почали годувати по-новому: перші висновки

Частина батьків та дітей задоволені, частина - ні

З 17 січня у краматорських школах дітей почали годувати за новим меню. Минулого тижня ми докладно написали, хто цього року годуватиме школярів у Краматорську, скільки буде коштувати харчування і яким буде приблизне меню.

В усіх школах однакове меню. У перший день дітям давали овочеве з сиром, куряче м'ясо у томатній підливі і салат з моркви. Ось як це виглядало у різних школах:

test Школа №18
test Школа №24
test Ліцей №8
test Ліцей №35

Сьогодні у меню - каша молочна з маслом, овочеве рагу, варене яйце, хліб цільнозерновий з насінням льону, банан, сухофрукти, йогурт натуральний.

test

"Вчора майже всі школи розмістили фото порцій, які отримали діти. На фото виглядає все задовільно. У деяких школах виглядає гірше, але вже ведеться робота з кухарями, як із працівниками Комбінату дитячого харчування, так і з керівниками закладів. Звичайно, деякі батьки незадоволені, деякі задоволені, але це суб'єктивно. Комусь не подобається як виглядає, комусь не подобається, що дуже велика порція моркви - це людський фактор", - розповіла на апаратній нараді 18 січня керівниця Управління освіти Наталія Ананських.

За її словами, співробітник Управління освіти вчора і сьогодні відвідав частину шкіл і діти, з якими він розмовляв, в основному задоволені харчуванням.

"Я вважаю, що основна маса задоволені. Комусь не сподобалась каша, хтось не їсть горошок - ну так було завжди [...] Вчора давали різотто овочеве з сиром і куряче м'ясо у томатній підливі, і салат з моркви. Десь була морква свіжа, десь припущена. Припущена дітям не сподобалась, свіжу їли добре", - сказала Ананських.

У Вайбері створили групу "Харчування SOS Краматорськ", в яку кожен може надсилати свої пропозиції та зауваження щодо харчування дітей в закладах освіти Краматорська. Там вже понад 2 тисячі учасників і бурхливе обговорення шкільного харчування. У групі є батьки учнів та вихованців дитячих садочків, керівники та вчителі закладів освіти, керівництво Управління освіти, представники Краматорського комбінату дитячого харчування, міський голова Олександр Гончаренко. 

Серед іншого, батьки діляться враженнями своїх дітей від нового меню. Є як позитивні, так і негативні відгуки:

testtesttest

Міський голова Гончаренко на апаратній нараді сказав, що цього тижня керівництво міста та Управління освіти буде активно відслідковувати ситуацію з харчуванням, залучати до цього представників Батьківської ради Краматорська. Якщо потрібно буде щось коригувати у меню - це будуть робити.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

stolovaya-eda

Батьки школярів тепер будуть сплачувати половину цієї суми, а не 30% як зараз

prezentaciya-novogo-skolnogo-menu-cover

Сьогодні у їдальні Краматорської української гімназіі презентували орієнтовне меню, яке, можливо, запропонують школярам з наступного року

prezentaciya-novogo-skolnogo-menu-2
коментарі