Важливо :: Життя громади :: 02 грудня 2020 08:54 , Олена Круглова
grupa-dlya-ditej-z-vadami-zoru-ds-84

У краматорському дитсадку №84 з’явилися 4 спеціальні групи для дітей із вадами зору

Проект створення нових груп має на меті збільшення кількості місць у дошкільних закладах для дітей з вадами зору та тривав 10 місяців, на його реалізацію витрачено 2,5 млн гривень

1 грудня у дитячому садку №84 "Дельфінчик" відбулося відкриття чотирьох груп для дітей з порушеннями зору, повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

У Краматорську наразі діє дитячий садок № 47, повністю оснащений для виховання дітей з такими потребами. Але при плановій наповнюваності у 40 місць, цей с садок відвідують 62 вихованці. Відкриття нових груп вирішує потребу у збільшенні місць для дітей з вадами зору.

Проект створення нових груп тривав близько 10 місяців. За цей час у пустуючих приміщеннях дитячого садка було виконано капітальний ремонт: оновлено систему опалення, зроблена тепла підлога, відремонтовано кімнати, де тепер розташовані офтальмологічні кабінети. Нові групи оснащені необхідною сантехнікою, м’яким інвентарем, меблями, іншими предметами інтерьєру та побутовими предметами.

У садку також проведено поточний ремонт вогнегасного покриття покрівлі, тіньових навісів та доріжок. Вартість капітальних та поточних ремонтних робіт склала 2, 5 млн гривень.

Окрім того для повноцінного функціонування офтальмологічного кабінету придбане сучасне обладнання. На це було витрачено загалом 1 мільйон 647 тисяч гривень. Із дітьми працюватимуть кваліфіковані лікар-офтальмолог та медсестра-оптометрист.

Дитячий садок №84 "Дельфінчик", офтальмологічний кабінет

За словами завідуючої дитсадка Елліни Гордієнко, через карантин групи поки заповнені не повністю, дітей до них набирають поступово.

Міський голова Олександр Гончаренко, який завітав до дитсадка з нагоди відкриття спеціалізованих груп, відмітив важливість створення сучасних умов для отримання дітьми допомоги у лікуванні та профілактиці вад зору. Та зазначив: "Тепер треба приділити додаткову увагу території навколо дитячого садка. Окрім того є відкрита потреба у логопедичному персоналі, зараз вирішення цього питання має бути пріоритетним для управління освіти».

Інші статті на цю тему

detskiy-sadik-ivanovka

Общая стоимость ремонта составляет 36,7 млн грн

detskiy-sad-69-kramatorsk

Его воспитанники уже третий год посещают другие садики

aleksandr-goncharenko-i-deputaty

Здание требует капитального ремонта

коментарі