reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 02 квітня 2020 15:33 , Олексій Ладика
avtobus-kommunalnii

У краматорському громадському транспорті запроваджується режим спецперепусток

Медики матимуть пріоритет під час посадки до автобуса чи тролейбуса

У Краматорську з 3 квітня запроваджується режим спеціальних перепусток для проїзду у громадському транспорті.

Таке рішення сьогодні ухвалив краматорський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомив мер Андрій Панков.

За словами міського голови, від завтра проїхати у тролейбусі чи автобусі можна буде лише за наявності спеціального квитка, а також документа, що посвідчує особу. Окрім того, під час поїздки у громадському транспорті пасажири обов'язково мають бути у захисних масках.

Андрій Панков зазначив, що спеціальні квитки отримали 11,5 тисяч краматорців – насамперед медики, а також співробітники комунальних та приватних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста. Медики мають спецквитки з особливою відміткою - вони отримають пріоритет при посадці в будь-який вид пасажирського транспорту Краматорська.

Також сьогодні розпочали оформлення перепусток для робітників заводів і великих підприємств. Поки вони не отримають такі квитки а руки, зможуть їздити в громадському транспорті за робочим посвідченням.

Панков наголосив, що такі непопулярні обмеження запроваджуються для того, щоб убезпечити ту частину населення, що входить до зону ризику - насамперед, пенсіонерів.

"Звертаюся до вас - будь ласка, без особливої необхідності не залишайте своїх домівок. Попросіть рідних і близьких купити вам необхідні продукти і ліки, а якщо, на жаль, у вас немає родичів - звертайтеся на гарячу лінію 1505, і вам обов'язково нададуть допомогу", – написав мер на своїй сторінці у Facebook.

Інші статті на цю тему

karantin-koronavirus

Краматорськ - серед лідерів за рівнем захворюваності

lokdaun-kramatorsk

Промислове виробництво в основному впало, а ось роздрібна торгівля зросла

avtobus-16a-kramatorsk

Пілотний проєкт з пересадочним квитком добігає кінця

коментарі