reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Політика :: 21 липня 2019 16:12 , Олексій Ладика
roddom

У Краматорському пологовому будинку не дали проголосувати породіллі

У Краматорську на спецдільниці, розташованій у пологовому будинку, одній з виборниць не дали можливості проголосувати на позачергових парламентських виборах.

Про це під час брифінгу 21 липня повідомила координаторка спостереження "ОПОРИ" за виборами у Донецькій області Анастасія Прокопенко.

Проблеми у породіллі виникли через те, що у неї ID-паспорт був без роздруківки з місцем реєстрації. Через це члени виборчої дільниці не дозволили їй проголосувати.

Анастасія Прокопенко зазначила, що дільнична виборча комісія не має права вимагати якихось додаткових документів. Якщо людина є у списку виборців і у неї є паспорт чи документ, який посвідчує особу, то їй мають надати можливість проголосувати.

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Інші статті на цю тему

коментарі