Важливо :: Життя громади :: 28 грудня 2021 12:17 , Олексій Ладика
oleksandr-stockiy

У "Краматорськтеплоенерго" не бачать загроз для проходження опалювального сезону

Залишків вугілля вистачить на п'ять днів, але очікується наступна партія

Керівник найбільшого теплопостачальника Краматорська - "Краматорськтеплоенерго" - Олександр Стоцький не бачить загроз для проходження опалювального сезону у місті.

За його словами, наразі на Краматорській теплоелектроцентралі (ТЕЦ) працюють два котли - один на газу, другий на вугіллі. Залишків вугілля на підприємстві - 1600 тонн, цього вистачить на п'ять діб. Але наступна партія палива вже прибула до порту у Миколаєві, вугілля будуть перевантажувати на потяги і вагонами доставляти до Краматорська. 

"Вугілля на підході, газ законтрактований, якщо ми поставимо третю нитку, у нас буде можливість значно підвищити рівень споживання газу. Таким чином, я не бачу ніяких загроз для проходження опалювального сезону", - сказав Олександр Стоцький на апаратній нараді 28 грудня.

В інших теплопостачальників - "Краматорській тепломережі" та "КМРТМ" - які працюють виключно на газу, проблем з опаленням немає.

Кілька тижнів тому краматорці скаржилися на ледь теплі батареї у квартирах. 15 грудня "Краматорськтеплонерего" виступило із заявою, в якій поскаржилося на кризу на ринку палива, що склалася в Україні.

"Краматорська ТЕЦ, як і інші ТЕЦ та ТЕС країни, відчуває нестачу вугілля. Поставку вугілля із РФ, яке було законтрактовано в необхідній кількості, заблоковано. Існує ризик проходження опалювального сезону при критичних температурах. В очікуванні суттєвого зниження температури повітря, що наближається, ТЕЦ змушена економно використовувати тверде паливо, що відчувається на якості опалення", - йшлося у заяві.

Підприємство зазначало, що робить все можливе для подолання труднощів, знайшло нові шляхи постачання вугілля, у тому числі і морським транспортом.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

heatcat

Орієнтовно опалювальний сезон в області розпочнеться 1 листопада

blekaut

Це більше для тих, хто, як і я, мешкає у багатоповерхівці

kramatorskteploenergo-tec

Відновити теплопостачання обіцяють за 4-5 днів

коментарі