Важливо :: Життя громади :: 07 жовтня 2020 11:47 , Олексій Ладика
termometr-bolezn-koronavirus

У Краматорську 11 класів перебувають на карантині: в яких школах

Рівень захворюваності серед школярів значно нижче епідпорогу

Станом на ранок 7 жовтня у Краматорську на карантині перебувають 11 класів та дві дошкільні групи через виявлений в учнів коронавірус.

На самоізоляції перебувають: три класи в ОШ №22, по одному класу в ОШ № 3, 33, 5, 10, 13, 25, в ліцеях №4 та 35.

"Ситуація по захворюваності серед дітей та педагогів моніториться щоденно. Оскільки карантин у разі виявлення коронавірусу триває два тижні, деякі класи повертаються до навчання, а нові випадки захворюваності серед учнів відправляють на самоізоляцію інші класи, то інформація кожного дня змінюється", – повідомляє Краматорське самоврядування.

Управління освіти повідомляє, що рівень захворюваності серед школярів складає 10%, що значно нижче епідпорогу і є типовим для цієї пори року.

Серед вчителів загальна кількість хворих складає 100 осіб (різні види хвороб), що у відсотковому співвідношенні складає 0,5 % від загальної кількості педагогів. Серед них підтверджений COVID-19 мають дві людини.

Ситуація у дитячих садочках

У Краматорську на карантині перебувають дві дошкільні групи у дитячих садочках № 60 та 97. Відвідуваність закладів складає 60% (такий рівень зберігається з початку вересня). Серед співробітників закладів хворіють різними хворобами 54 людини. З них підтверджений коронавірус мають три особи та дев'ять перебувають на самоізоляції.

Інші статті на цю тему

doshkilnu-grupu-vidpravleno-na-karantin

На 22 жовтня у Краматорську 4 дошкільні групи знаходяться на самоізоляції

koronavirus-kovid-kramatorsk

Серед захворілих 61 людина знаходиться на самоізоляції, 2 людини шпиталізовано

progolosuvati-vdoma (1)

Краматорці, що перебувають на самоїзоляції через коронавірус, мають час до 20.00 23 жовтня звернутися до ДВК із заявою проголосувати вдома

коментарі