Важливо :: Життя громади :: 01 лютого 2022 14:16 , Олексій Ладика
shkola-karantin-koronavirus

У Краматорську 11 шкіл повністю перейшли на дистанційку і три садочки закрилися на карантин

Ковід продовжує поширюватися серед краматорських дітей

Станом на 1 лютого у Краматорську три дитячі садочки закриті на карантин і 11 шкіл повністю перейшли на дистанційне навчання.

Про це на апаратній нараді повідомила керівниця Управління освіти Наталія Ананських.

За її словами, наразі на коронавірусну хвробу у дитсадках хворіє 28 дітей та 45 працівників, 43 групи перебувають на самоізоляції. На карантин пішли дитсадки № 15, 34, 68 – у них більше 50% працівників і дітей контактували із захворілими на ковід. 

Минулого тижня учні 5-11 класів усіх шкіл Краматорська перейшли на дистанційне навчання. Але в 11 школах на дистанційку перейшли і учні молодших класів - це школи 1, 3, 6, 10, 12, 18, 19, 21, 26, 30, 33. Тобто, ці школи повністю навчаються онлайн.

Наталія Ананських зазначила, що рішення про перехід учнів 1-4 класів на дистанційне навчання ухвалює адміністрація школи. На "дистанцію" відправляють у разі наявності контактних хворих на ковід у класі або якщо дуже високий захворюваності на ГРВІ - вище 20%. 

Наразі є три заклади, де усі 1-4 класи навчаються очно - це школи № 2, 9 і 15. В інших школах загалом на дистанційку пішли 166 молодших класів, 112 навчаються очно. 

Ситуація з ковідом у Краматорську погіршується

За інформацією начальника відділу охорони здоров'я Андрія Петриченка, за минулий тиждень у Краматорську коронавірус виявили у 879 людей, тоді як за позаминулий - 294 (це втричі більше). Зараз у лікарнях з ковідом лежать 103 пацієнти, 41 з них - дитина. 1264 хворих лікується вдома під наглядом сімейних лікарів.

За минулий тиждень вакциновано 1423 особи. Загалом щеплення від коронавірусу отримали понад 122 тисячі краматорців.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

shkola-8-kramatorsk

Заклад потрапив до переліку МОН, у яких місцеві учні, за бажанням, можуть вивчати лише предмети українознавчого компоненту

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі