Важливо :: Життя громади :: 01 червня 2023 12:42 , Краматорск Пост
Krammedcover

У Краматорську 3443 людини отримали амбулаторну допомогу минулого тижня: лікарі також відвідують пацієнтів удома

Медицина Краматорська продовжує працювати

Начальник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко разом із керівництвом відділу охорони здоров’я провели нараду з керівниками медичних закладів Краматорська.

Упродовж минулого тижня до лікарень нашого міста на стаціонарне лікування поступило 229 пацієнтів, 17 з них — діти. Водночас 212 пацієнтів було виписано, 7 — померли.

Також пацієнти отримують амбулаторну допомогу. Загальна кількість відвідувань склала 3443 людини, з яких діти — 924. Медичну допомогу отримують не тільки краматорці, а й вимушено переміщені особи. Так, упродовж минулого тижня до лікарень Краматорська звернулись 83 особи зі статусом ВПО, 5 з них — діти. 

Пацієнти отримують амбулаторну допомогу.
Загальна кількість відвідувань склала 3443

За потреби лікарі відвідують пацієнтів вдома. З 22 по 28 травня вони здійснили 192 таких візити, зокрема 12 — до дітей.

На жаль, нікуди не зник коронавірус — позитивні тести на COVID упродовж минулого тижня отримали 26 пацієнтів, троє з них — діти.

Під час наради Олександр Гончаренко також обговорив з медиками Краматорська питання кисневого забезпечення медичних закладів, питання можливого відновлення роботи урологічного відділення міської лікарні № 2, плани щодо оптимізації процесу надання стоматологічної допомоги. Окремо обговорили питання заробітних плат медиків в умовах воєнного стану.

Олександр Гончаренко подякував директорам лікарень за високий рівень організації процесів надання медичної допомоги та наголосив, щоб ті активніше співпрацювали з НСЗУ в питаннях можливого розширення переліку послуг, які краматорці можуть отримати безпосередньо у місті.

Нагадаємо також, що у Краматорську працюють комп’ютерні томографи, а жінок та дівчат міста запрошують проходити профілактичні огляди

За інформацією Краматорської міської ради.

Інші статті на цю тему

IMG_20230825_070213_037

Медичний директор Центру екстреної допомоги розповів про особливості виїзду бригад "швидкої" у заборонений час

AIcover
Palativecover

Розповідаємо про що йдеться та куди звертатися