Важливо :: Життя громади :: 20 жовтня 2020 07:59 , Олена Круглова
коронавирус ковид (1)

У Краматорську 54 нових випадки зараження коронавірусом

Станом на 19 жовтня у Краматорську діагноз коронавірусного захворювання підтвердився у 54 мешканців. Також на двотижневий карантин відправлено дві групи дошкільних закладів через підтверджений діагноз у трьох працівників цих закладів

На 19 жовтня у Краматорську отримано 54 позитивних тест ПЛР на коронавірус, повідомило Краматорське самоврядування із посиланням на відділ охорони здоров'я.

Усього загальна кількість зареєстрованих осіб з результатом «позитивний» по Краматорську с з початку пандемії становить 1293.

Станом на 19 жовтня перебуває на самоізоляції під наглядом лікарів 849 (+51 за добу) краматорців. Одужало – 398 (+28). Померло – 16 (+1).

Також за останню добу в міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходяться 209 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 30 (+2), решта чекають результатів аналізу.

Наразі на кисневій підтримці знаходяться 57 (+2) пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – 3 (вільних -20 апаратів).

За останню добу було шпиталізовано 2 мешканця міста.

Також Краматорське самоврядування повідомило, що станом на 19 жовтня у місті 2 групи із дошкільних навчальних закладів знаходяться на двотижневому карантині через виявлення захворюваності на коронавірус. Це дитячі садки № 72, 80.

Серед працівників закладів, 6 осіб мають підтверджений діагноз COVID-19, серед яких у трьох цей діагноз було встановлено протягом останньої доби.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік