Важливо :: 12 жовтня 2020 13:50 , Олена Круглова
карантин класс

У Краматорську 7 нових класів пішли на карантин

Загальна кількість класів на самоізоляції наразі складає 17

На ранок понеділка, 12 жовтня, на двотижневий карантин у зв’язку з виявленням захворюваності на коронавірус серед учнів, пішли 7 класів: по одному у ОШ № 8, 30, 17 та 4 класи у ОШ № 4, повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

Загальна кількість класів на самоізоляції наразі складає 17.

Кількість хворих на ковід вчителів – 5 осіб.

Рівень  захворюваності серед школярів на респіраторні захворювання нараз складає майже 13 %, що не перевищує епідпорогу.

Ситуація у дошкільних навчальних закладах дещо покращилась – за вихідні не додалося нових груп. Зараз на самоізоляції знаходиться лише одна.

Загалом за минулий вікенд у Краматорську виявлено 85 нових випадків захворюванння на коронавірус, повідомив у Facebook голова ДонОДА Павло Кириленко. Докладніша інформація щодо поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

Інші статті на цю тему

fk-kramatorsk

У команди є й інші кадрові проблеми

vakcinaciya-kramatorsk1

Рівень вакцинування населення складає майже 28%, а серед працівників сфери середньої освіти досяг маже 84%, гірша ситуація у дитячих садках

kritij-rinok-karantin-kramatorsk

В четверг, 23 сентября в Краматорске и на всей территории Украины начнут действовать правила желтой зоны. Что запретят и какие запреты смогут обойти вакцинированные