Важливо :: Життя громади :: 01 лютого 2024 12:40 , Краматорск Пост
likarni-kramatorska

У Краматорську анонсували початок об'єднання медзакладів вторинної ланки

Це має позитивно вплинути на прибутковість закладів та на якість медпослуг

Краматорська міська рада починає процес злиття КНП "Міська лікарня № 2", "Міська лікарня № 3" та  КНП "Дитяче територіальне медичне об'єднання" в єдине медичне об'єднання. Про це повідомив відділ інформаційної політики за результатами проведеної наради керівництва зазначених лікарень, міського Відділу охорони здоров’я та начальника МВА.

Як зазначається у повідомленні, практика об’єднання добре себе зарекомендувала на прикладі переформатування міської мережі стоматологічної медичної допомоги, що відбулося влітку 2023 року.

Тоді міські стоматологічні поліклініки припинили свою діяльність як окремі юридичні особи. Їх приєднали до КНП "Міська лікарня" № 2 та перетворили у стоматологічні відділення.

Це дозволило суттєво знизити витрати на утримання адміністративно-управлінського персоналу, а нове керівництво відділень змогло вивести їх на вищий рівень прибутків. Тепер цю практику вирішили масштабувати.

Нову лікарню планують сформувати за кластерним принципом, вона матиме одного керівника, централізовані відділи адміністративного управління як, наприклад, спільну бухгалтерію та юридичні відділи тощо. 

Крім того, згідно з повідомленням, процес злиття не має негативно відобразитися на медперсоналі та пацієнтах. Навпаки, очікується, що в результаті злиття лікарень якість надання медичної допомоги значно покращиться.

Інші статті на цю тему

citymedicalcover

Попри всі труднощі вони продовжують працювати і навіть отримують нове обладнання

Gemodializcover

Куди звертатися за такою допомогою

Palativecover

Розповідаємо про що йдеться та куди звертатися

коментарі