Важливо :: Життя громади :: 04 листопада 2022 11:33 , Олексій Ладика
novi-avtobusy-v-kramatorsku-v-seredyni

У Краматорську автобуси почали виходити на маршрути: що відбувається

Після початку великої війни у Краматорську працювали лише тролейбуси

Краматорці помітили, що на маршрути почали виходити автобуси, чого не було з початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.

Після початку великої війни у Краматорську працювали лише тролейбуси і проїзд в них був безкоштовний. Деякі тролейбусні маршрути замінили автобусні або подовжили свій маршрут так, щоб він охоплював більше вулиць.

Так тривало вісім місяців, а наприкінці жовтня містяни помітили, що на маршрут вийшов 10-й автобус. Потім з'явився 31-й маршрут, а пару днів тому - 16-й.

test Відновлений автобус №31. Фото - t.me/kramatorsk_dnevnik

Заступник генерального директора АТП-11410 Ігор Соломка розповів Kramatorsk Post, що зараз від цього перевізника працює також 3-й маршрут, планується запускати 18 і 21. 

"На сьогодні автобуси працюють у тестовому режимі - з 7-ї ранку до приблизно 14.30. Зараз вивчаємо пасажиропотік, години пік, потім буде розроблений графік з урахуванням всіх побажань мешканців міста. В подальшому графіки обов'язково будуть оприлюднені", - сказав пан Ігор.

Керівник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко у вайбер-чаті одного з краматорських селищ написав, що перед перевізниками стоїть задача з 15 листопада випустити хоча б по одному автобусу на кожен маршрут, які вони обслуговують згідно з виграних конкурсів – якщо не буде обстрілів та інших пов'язаних з війною форс-мажорів. Тролейбуси повернуться на свої звичні маршрути.

Нагадаємо, за тиждень до великої війни виконком затвердив результати конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Маршрути розіграли два підприємства - комунальне Краматорське трамвайно-тролейбусне управління (КТТУ) і приватне АТП-11410.

За результатами конкурсу, КТТУ має обслуговувати наступні автобусні маршрути:

№№ 2, 4, 5А, 8, 8А, 8Б, 9, 11, 14, 14А, 16, 16А, 20, 22, 25, 29, 33, 33А

АТП-11410 має обслуговувати такі автобусні маршрути:

№№ 1, 3, 5, 5Б, 6, 7, 7А, 15, 15А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21, 30, 31, 32.

Новий договір з перевізниками мав почати діяти з 1 березня, але плани порушила війна.

Що стосується ціни на проїзд. До російського вторгнення вартість проїзду у тролейбусі становила 8 грн, в автобусі - 10 грн. На початку лютого з'явився документ про плани міської влади підвищити вартість проїзду в автобусі до 12 грн, якщо пасажир розраховується готівкою, і залишити 10 грн для безготівкового розрахунку. У відновлених автобусних маршрутах проїзд коштує 20 грн.

За словами пана Гончаренка, питання ціни проїзду ще відкрите - наступного тижня буде оприлюднено, скільки коштуватиме квиток в автобусі з 15 листопада.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

Busstationcover

Розпочинає роботу новий рейс

newschedulecover

Є зміни в роботі міжміських рейсів

transport

Особисті думки та спостереження про автобуси та тролейбуси нашого міста

коментарі