Важливо :: Життя громади :: 25 листопада 2021 19:23 , Анатолій Змійов
akcziya---net-nasilstvu-obshhaya

У Краматорську стартувала Міжнародна Акція «16 днів проти насильства»

Близько 100 учасників акції закликали державу ратифікувати Стамбульську конвенцію та посилити боротьбу проти насильства

25 листопада о 16 годині біля будівлі Донецької обласної держадміністрації почалась Міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка пройшла в кожному місті Донецької області і України.

Мета акції: підвищити обізнаність громадян України щодо проблем домашнього насильства та пояснити державні механізми захисту, для осіб, що постраждали від домашнього насильства.

Десятки школярів, молодь та небайдужі мешканці міста прийшли до будівлі ДОДА з плакатами та помаранчевими парасолями.

test

test

test

test

У межах акції будівля Донецької облдержадміністрації була підсвічена помаранчевим кольором, який є офіційним кольором компанії проти насильства та символізує толерантність та власну гідність.

В своїх виступах представники обладміністрації, благодійних фондів, громадських організацій, ООН, поліції, Коаліції 1325 «Жінки, мир, безпека» Донецької області закликали Міжнародну спільноту, громадян України, державні, громадські та міжнародні інституції об’єднати свої зусилля заради запобіганню та протидії домашньому насильству і досягнення нульової толерантності до нього!

test

test

test

Мовчати  - не вихід. Діємо РАЗОМ проти насильства, – закликали учасники акції.

В багатьох виступах лунали заклики до Президента України та народних депутатів про необхідність ратифікації Україною Стамбульської конвенції.

Акція триватиме з 25 листопада по 10 грудня по всій Україні.

коментарі