Важливо :: Життя громади :: 22 березня 2020 12:17 , Олексій Ладика
trolleibus-cum

У транспорт - за перепустками, закриття парків: у Краматорську будуть нові обмеження через надзвичайну ситуацію

Ринкам тимчасово заборонять працювати

У Краматорську запроваджується заборона на відвідування парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків та інші обмеження.Про це сьогодні оголосив мер Краматорська Андрій Панков.

За його словами, обмеження карантину посилюються у зв'язку із запровадженням у Донецькій області режиму надзвичайної ситуації.

Нові правила карантину передбачають, що громадський транспорт найближчим часом буде працювати за системою перепусток і перевозитиме лише тих, хто працює на підприємствах, що забезпечують критично важливі сфери життя міста. Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Для забезпечення транспортом медиків міський відділ охорони здоров’я укладає додаткові договори із перевізниками.

З 23 березня тимчасово забороняється робота ринків та подібних до них поліфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих і непродовольчих товарів.

Також запроваджується обмеження на кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати у торгових залах магазинів – не більше 1 особи на 10 квадратних метрів.

Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Краматорську призначено заступника міського голови Сергія Боєвського.

Панков запевнив, що наразі ситуація у місті повністю контрольована, немає жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус. За останню добу у Краматорську немає і нових підозр на коронавірус.

Міський голова закликав краматорців, які повертається з-за кордону, відповідально підійти до заклику міністра охорони здоров’я України про необхідність двотижневої самоізоляції.

Виконком також запропонує депутатам міської ради переглянути деякі статті видатків міського бюджету та сформувати резервний фонд на випадок загострення ситуації у Краматорську.

Нагадаємо, 21 березня у Донецькій області запровадили режим надзвичайної ситуації. За словами голови Донецької ОДА Павла Кириленка, це рішення ухвалили на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з огляду на загрозу поширення COVID-19. Що передбачає режим надзвичайної ситуації і чим він відрізняється від надзвичайного стану, читайте на сайті Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

karantin-koronavirus

Повертаємось до обмежень, які діяли у грудні

moshennichestvo-plr-kramatorsk

За чотири місяці зловмисниця заробила 150 тис. грн

karantin

Розповідаємо, що це означає

коментарі