Важливо :: Життя громади :: 28 жовтня 2021 13:07 , Олена Круглова
trolleibus

Краматорців запрошують до обговорення оптимізації маршрутів міського транспорту

Проєкт рішення виконкому зі зміненими маршрутами тролейбусів та автобусів вже опублікований. З ним можна ознайомитися та висунути свої пропозиції

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради оголосило громадські обговорення з приводу оптимізації маршрутів міського транспорту.

Відповідний Проєкт рішення "Про затвердження переліку міських тролейбусних маршрутів та мережі міських, приміських автобусних маршрутів загального користування" опубліокваний на сайті міськради і з ним можна ознайомитися.

Проєкт передбачає певні зміни у маршрутах міських автобусів і тролейбусів.

Так, щодо тролейбусних маршрутів у проєкті відсутні існуючі зараз маршрути №5 сполученням Залізничний вокзал- ЕМСС, №7 с.Красногірка- ЕМСС, №7а с.Красногірка – НКМЗ та маршрути №8, 8а, 8б мкр-н Лазурний- ЕМСС.

Але введений тролейбус №10 сполученням мкр-н Лазурний – Залізничний вокзал, який міститиь зупинки по вул. Хабаровська – вул. Л. Бикова – бул. Краматорський – вул. Паркова – вул. О. Тихого – вул. К. Гампера – вул. Сіверська – вул. Шкільна - Залізничний вокзал.

Цей тролейбусний маршрут, за виключенням вулиць Академічної та Південної, дублює діючий зараз автобусний маршрут №10 сполученням вул. Комерційна – м/н Лазурний. Цей автобус у проєкті оптимізації відсутній взагалі.

Також відсутні у проєкті маршрути автобусів №3 вул.Комерційна – 3-я Олександрівка та №3а вул.Комерційна – а/ф Степове. А також відсутній атобус №9а сполученням вул.Комерційна – Аероклубна – вул.Паркова (ВПУ28)

Автобус №5а замість діючого сполучення с.Веселе-с.Ясногірка буде пролягати від «З-д «Кондиціонер» до «ВПУ №28»

Ще додані маршрути №8б та №8в сполученням Красногірка-ВПУ №28, №8г – Красногірка-ЕМСС, а от №8а, який зараз курсує сполученням Красногірка-ВПУ №28, їздитиме, як №8 з Красногірки до вул.Комерційної у Старому місті.

Передбачений проєктом і маршрут автобусу №33а приміським сполученням до с. Дмитрівка.

Краматорці вже почали обговорювати оптимізований маршрут у соцмережах та виказувати свої зауваження.

Коментарі краматорців у фейсбуці

Коментарі краматорців у фейсбуці

Самі громадські обговорення мають відбутися 5 листопада о 15.00 год у приміщенні виконкому за адресою пл. Миру, 2, 4-й поверх, великий зал засідань.

Свої зауваження та пропозиції містянам можна також подати на електронну скриньку ugkh_21@krm.gov.ua або надіслати їх листом на адресу: 84313, м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 23.

Контактна особа - завідувач сектору транспорту та зв’язку управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради Діна Сергіївна Мякінченко, тел. (06264) 5-95-52.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

Busstationcover

Розпочинає роботу новий рейс

newschedulecover

Є зміни в роботі міжміських рейсів

transport

Особисті думки та спостереження про автобуси та тролейбуси нашого міста