Важливо :: Гроші :: 31 серпня 2022 17:12 , Краматорск Пост
obstril-kramatorska

У Краматорську будуть виплачувати матеріальну допомогу постраждалим від війни: кому і скільки

Виплатами займатиметься управління праці та соціального захисту населення

Мешканці Краматорська, які отримали поранення, а також чиє житло було зруйноване внаслідок російської агресії, будуть отримувати одноразову матеріальну допомогу за рахунок міського бюджету.

Такі рішення ухвалили депутати Краматорської міської ради під час сесії, яка відбулася 31 серпня, повідомляє пресслужба ради.

У разі загибелі (смерті) військовослужбовців, членів добровольчих формувань, цивільних осіб за період дії воєнного стану з міського бюджету буде виплачуватися одноразова матеріальна допомогу у розмірі 20 тис. грн.

Право на отримання матеріальної допомоги мають члени сім’ї, якщо загибла особа була зареєстрована у Краматорську та яка фактично проживала у Краматорську та внесена до єдиної Web-орієнтованої інформаційної технології формування Сегменту "Облік ВПО" як внутрішньо переміщені особи міста Краматорська.

Які документи потрібно додавати до заяви на отримання допомоги, дивіться за посиланням.

У разі тяжкого поранення людина отримає 20 тисяч гривень, за інші поранення - 5 тисяч гривень.

Ступінь тяжкості буде визначатись на основі довідки лікарсько-консультативної комісії, яка підтверджуватиме, що поранення сталося внаслідок вогневого ураження (обстрілу, бомбардування, мінування та інших засобів ведення війни).

Мешканці, чиє житло було зруйноване через російську агресію, отримають до 50 тисяч гривень - розмір допомоги буде визначати спеціально створена комісія.

Постраждалими визнаються мешканці, які зареєстровані в місті Краматорську, житлові будинки (квартири) яких знаходяться на території Краматорської територіальної громади та були пошкоджені/зруйновані внаслідок війни.

Виплатами матеріальної допомоги як постраждалим особам, так і власникам пошкодженого/зруйнованого майна займатиметься управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради (вул. Героїв Небесної Сотні, 23, консультації за номером +380932343022).

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

svyatogorsk

Чим живе зараз і про що мріє Святогірськ - напівзруйноване місто, що пережило окупацію, але на зламалося і вірить у відродження слави курортної перлини та місця сили

obstril-yasnogirka (4)

Розповідаємо, як у Краматорську проходить перший етап державної програми з виплат компенсації за пошкоджене житло

anton-vrazhennya-main

Він вперше з початку великої війни був за межами Донеччини тривалий час

коментарі