Важливо :: Життя громади :: 30 липня 2021 17:39 , Краматорск Пост
kirilenko-zelenskiy-1

У Краматорську дали символічний старт будівництву багатопрофільної лікарні

Президент Володимир Зеленський під час візиту у Краматорськ та губернатор Павло Кириленко відвідали будівельний майданчик майбутньої лікарні

Символічний старт будівництву лікарні III рівня у Краматорську дав президент України Володимир Зеленський сьогодні, 30 липня, повідомляє пресслужба ДонОДА.

test

У цій багатопрофільній лікарні надаватимуться численні вузькоспеціалізовані послуги, доступ до яких на Донеччині та Луганщині зараз обмежений, бо провідні лікарні розташовані в окупованих Росією обласних центрах.

«Це медичне містечко стане лікувальним центром не тільки для нашого регіону, але й для прилеглих територій сусідніх областей. Змінюємо Донеччину на краще», - зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

test

Нагадаємо, лікарня у Краматорську має стати своєрідним хабом, який поєднає діагностику, медичну допомогу та науку. Передбачається, що стаціонарна допомога надаватиметься у 19 відділеннях терапевтичного та хірургічного профілю із загальною потужністю 600 ліжок. Консультативне відділення матиме можливість приймати до 600 відвідувачів за зміну.

У структурі лікарні передбачене функціонування унікальних високоспеціалізованих відділень. Більшість видів медичної допомоги, які планують надавати тут, взагалі не надаються на території Донецької та Луганської областей або потребують значного розширення. Це стосується кардіохірургії (зокрема дитячої), судинної хірургії, гематології, проктології, торакальної хірургії, урології, політравми тощо. На базі стаціонарних відділень буде розміщено клінічні кафедри Донецького національного медичного університету.

test

Друга черга будівництва передбачає створення медичного містечка з житловим будинком на 50 квартир підвищеної комфортності для медперсоналу, гуртожитку для студентів медичного університету та медичних працівників на 100 місць, а також готелю на 100 місць для відвідувачів і пацієнтів, які проходять амбулаторне лікування.

Інші статті на цю тему

budivnictvo-bagatoprofilnoi-likarni-1

Проєктувальник залишиться тим же, а коштуватиме це понад 16 млн. гривень

prezident-volodimir-zelenskij

Він звернувся до прем'єра, щоб той врахував всі ризики

pavlo-kirilenko

Тепер він має очолити Антимонопольний комітет України. Пояснюємо, що відбувається